Evinizi yeni yıla hazırlayın

Evinizi yeni yıla hazırlayın
Yılbaşını sadece tek bir akşama sıkıştırmak yerine, bu eğlenceli kutlama ruhunu tüm aya ve salondan yatak odasına, tüm eve yayarak yeni başlayacak yıla yepyeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Rustik dokular
Her yıl değişen dekorasyon stilleri, aşk ve sıcak ev fikirleriyle birlikte her zaman daha kalıcı etkiler bırakır. Bu yılın en dikkat çeken teması eski zamanların yılbaşı dekorasyonu. Ağırlıklı olarak eski ahşap orman kulübelerinin sıcacık ve insanı sarmalayan yumuşak stili şehir evlerinde yeniden hayat buluyor. El örgüsü yün toplar, altın yaldızlı ve el yapımı süslemeler, nostaljik kırmızı çanları evin farklı köşelerine uygulayabilirsiniz. Stilin püf noktası el örgüleri ve ahşapla, altın simleri birlikte kullanmak. Bu oldukça rustik ve sıcak dokulara ışıltılı iri taşlar eşlik ediyor.,

Gold demlik 39,90 TL., 
Mudo Concept.

Geyik başı aplikeli yastık, 

Vakko Home

~Yünlü ekose yastık ve göz bandı: 
76,99 TL., Dantell.


Simli Şamdan: 39 TL., 
YKM.

Çelenk: 35,90 TL.,  Tepe Home

Kar tanesi desenli porselen tabak,
Kütahya porselen

Flam şampanya ve şarap kadehleri: 14,50-16,40 TL.,
Mudo Concept.

 Mumluk,Tepe Home.

~Vazgeçilmeyen metalik ışıltılar

Sofrada mor, gümüş süslemeler, kozalaklar ve birkaç aynalı aksesuarlarla zarif ve şık bir etki yaratın. Lene Bjerre.Yeni yıla girerken ev dekorasyonuna farklı ve taze fikirler eklemek mümkün. Yılbaşı gecesine özel ihtişamlı sunumlarda bolca mum ışığı ve metalik yansımalar, parlak ve aynalı süslemeler geleneksel stile modern bir alternatif oluşturuyor. Gümüş ve altın tonlarında süsleyeceğiniz çam ağacınız evi sihirli bir atmosfere büründürür. Hele beyaz ya da lame seçerseniz… Bunu sadece ağaç ve dekorasyonda uygulamak yerine sofra sunumlarında da kullanarak bütünlüğü yakalayın. Sandalye sırtlarına kurdelelere bağlanmış çelenkler, merdiven korkulukları, kapı kulplarına asılı yansımalı ya da cam süsler, hepsi modern bir yeni yıl dekorasyonunun detayları. Bu yıl çok moda olan renkli ve kristal taşları dekorasyona eklemeyi sakın unutmayın. Ayrıca daha modernist yaklaşımlar için ev köşelerinde minik temalar yaratın. Örneğin büfede ya da masada yılbaşı süslerini metal bir kasede sergileyebilirsiniz.
Üstelik bu tüm dekorasyonun ana teması da olabilir.


  Kadeh, Mudo Concept.


  Katlı servis ve dekoratif süsler, 
  Deco Center. 


  Minik mumşişeleri: (adet)6,80TL., 
  Tepe Home. 


  Çelenkli şamdan: 70 TL.+KDV,
  Euro Flora.