Evinizi mini bir kafeye dönüştürün

Tüm ailenin, salonda küçük bir kafe konseptiyle hazırlanmış ışıltılı bir sofranın etrafında toplanmış olduğunu hayal ettik. Bu sımsıcak ve samimi atmosferi hazırlamaksa çok eğlenceli ve bir o kadar kolay.

Yakın dostlarla veya tüm aile ile bir araya geldiğiniz keyifli bir gecede yemek alanına ilave edeceğiniz tabureler, metalik bir sandalye, simli-pullu aksesuarlar, gold şamdanlar, küçük bir vitrin ve duvarda dantel efektli stencil uygulamayla samimi ve şık bir kafe havası kurgulayabilirsiniz.

Hemnes vitrin, Stuva bank, Raskomelle halı, Vinter tabaklar, Stillet tealight, Ikea. Bronz tel sandalye, MN Bilgili Mobilya. Santa Fe masa, Maya sandalye, mor kadeh, siyah yastık, saksılı orkideler, Mudo Concept. Yeşil kürk yastık, yılbaşı süsleri, Marks&Spencer. Kenarı otrişli yastık, gri peluş örtü, yeşil şamdan, gold şamdan, Zara Home. Pembe tüylü yastık, kırmızı fiyonk süs, gold mini vazolar, siyah gold vazo, gold tepsi, bordo mum, H&M Home. Mürdüm şamdan, gold saat, yeşil mum, siyah cam vazo, shuev.com. Evoke servis tabakları, Evoke çukur tabaklar, Evoke kaseler, Evoke vazo, Evoke fincalar, Evoke muglar, Evoke kahve fincanları, gold kadehler, Barok gold çatal, bıçak seti, gold şamdanlar, desenli seramik saksılar, mumluk, Porland.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR AHMET GÜL/PTS YAPIM ASİSTANI İBRAHİM GEZER