Evinizi değiştirecek 3 fikir

Evinizde kısa yoldan değişim yaratmak istiyorsanız her oda için seçeceğiniz ufak dekorasyon detayları ile fark yaratabilir, evinize yenik bir soluk katabilirsiniz. İşte size birkaç öneri…

Raflar
Duvara monte raflarla dekoratif objeler ve hatıraları sergilemek için harika bir köşe oluşturabilirsiniz. Duvarı delmek istemezseniz, yerini kolaylıkla değiştirebileceğiniz açık bir raf ünitesi kullanabilirsiniz. Bu düzenlemeyi salonunuzda ya da koridorunuzda değerlendirebileceğiniz gibi üniteyi mutfakta kullanmak isterseniz, dolaplara sığmayan fazla eşyalarınızı sergileyebilir, hem de elinizin altında tutabilirsiniz.

Boya seçenekleri
Değişimin en önemli unsurlarından biri de renkler. Eğer evinizin duvarlarını boyamayı düşünmüyorsanız, kullandığınız mobilyalarda renk değişimine gidebilirsiniz. Yatak çerçevenizi ya da başucu komodininizi, salondaki orta sehpanızı ya da sandalyelerinizi canlı ya da farklı renklerde boyayarak yaşam alanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Her yer halı
Eğer yer döşemeleri ya da halınızı beğenmiyorsanız, odanıza farklı bir doku katacak renk ve desenleriyle dikkat çeken büyük ya da orta ölçekli bir halıyı odanıza ekleyebilirsiniz. Odanın geri kalan düzenlemesini halıya uyumlu bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraflar: BHG