Evinize çeki düzen vermeye ne dersiniz?

Depolama alanınızı tasarlarken iki kere düşünün. Biçimsiz köşelerden düz duvarlara kadar her alan için uygun bir çözüm vardır.

Şekilsiz alanlara özel
Çatı katında pencere eğiminden kaynaklanan kullanışsız duvarı farklı boyda raflarla geçerek kitaplık yapabilirsiniz, IPC Media.

Eğer varsa merdiven altları gereksiz pek çok eşyayı saklayacağınız depo alanlarında dönüşebilir. Ölçüye göre yaptıracağınız geniş çekmecelere ayakkabıdan alet çantasına kadar her şeyi kaldırabilirsiniz.

Elverişli düz duvarlar
Dümdüz uzanan bir duvarı pratik raf sistemleri ve modüler ürünlerle daha fonksiyonel hale sokabilirsiniz. Modüler sistemler duvarınız hangi ölçüde olursa olsun kolayca uygulanabilir. Solo ya da duvara asılabilen  seçeneklerden size en uygun olanını ya da her ikisini birden kullanabilirsiniz.

Nişlere işlev kazandırın
Boş köşelerin ziyan olmasına izin vermeyin. Dar ya da geniş olsun duvar nişleri, kolon araları açık raf  sistemleriyle değerlendirilecek en uygun yerler. Üstelik hem depolama işlevi görür, hem de dekoratif objeleri düzgün sergilemenizi sağlar.

Çamaşırlar ve diğer ıvır zıvır her zaman kötü bir görüntü yaratır. Raf bölümünün önüne çekeceğiniz bir  perdeyse bu tarz dağınık veya dekoratif olmayan alanları şık bir biçimde gizler.