Eviniz ne kadar akıllı?

Evimizin de bir IQ’su var. Hayatı kolaylaştıran, güvenliği yüksek, akıllı ve tasarruflu ürünler ise onun IQ’sunu yükseltiyor.

AKILLI KAPI Parmak izi, şifreleme, biyometrik sistemler ve göz bebeğinden tanıma gibi teknolojiler, günümüz kapılarında yer almaya başladı. Bu teknolojiler içinde sıkça kullanılan ise parmak izi ve tuşlu sistemler. Ayrıca akıllı teknolojiler sayesinde yaşam alanlarınızı uzaktan, evinizin dışından kumanda edebileceğiniz başka sistemleri de var. Bu akıllı otomasyon sistemleri sayesinde, çelik kapıları bu sistemlere entegre edebilirsiniz.

AZ HARCAYAN AMPUL Neden daha çok elektrik faturası ödeyesiniz ki? Her bir ampulün günde 3 saat yandığını düşünerek sadece 35-45 TL.’lik bir harcama yaparak 12 adet 4W’lık aydınlatma noktalı bir evde yılda 135 TL. tasarruf yapabilirsiniz.

KÜÇÜK TASARIM, BÜYÜK ETKİ Docking Station sayesinde opsiyonel olarak Ipod ve Iphone’larla da uyumlu çalışabilen ses sitemleri sadece bir çerçeve içerisinde 8 değişik VHF versiyonunda 4.000’den fazla online radyo istasyonunu dinlemeye imkan sağlıyor. Aynı zamanda harici cihazlardaki müzikler de bu dokunmatik ekranlardan kolaylıkla seçilebiliyor.

ISIYI KONTROL EDİN Yeni nesil Inverter split klimaları akıllı telefon uygulaması aracılığıyla Wi-Fi ile herhangi bir yerden klima ayarlarını izleyebilmeyi ve değiştirebilmeyi mümkün kılıyor. Bu özellik sayesinde cihazın açılıp kapanması, sıcaklık ayarlarının değiştirilmesi, ısıtma/soğutma/nem konum ayarları akıllı telefon ve tablet üzerinden kontrol edilebiliyor. Böylece evdeki internete bağlı klima dışarıdayken de çalıştırılabiliyor.

SES VERİN Yeni nesil robotlar, eve gelen, evden ayrılan ya da uyuyan aile bireylerinin faaliyetlerinden de haberdar olabiliyor. Kamerası sayesinde her bir aile üyesini tanıyıp, her biri için farklı bir selamlama yapabiliyor. Evdeki diğer akıllı cihazlara bağlanıp, interaktif ekranıyla buzdolabınızın içini bile görebilmenize imkan sağlayabiliyor.

EVİNİZLE BAĞLANTI KURUN Evin içinde veya dışında, yaşamın tüm alanlarında ev aletleri ile rahatça bağlantı kurabilirsiniz. IOS ve Android cihazlarla uyumlu, tek bir ortak uygulama üzerinden ev aletlerini kontrol etme olanağı tanıyan uygulamalar sayesinde buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinesi ve fırın fonksiyonlarını kolaylıkla uzaktan kontrol edebilirsiniz.