Eviniz ışıldasın, parlasın!

İşin sırrı ise sehpa+yastık+aksesuar üçlemesinde gizli.

Pırıltılı ve metalik yüzeyler, kar beyazı bir kanepeyi parlak yansımalarla hareketlendirmenin en kolay yolu. İşin sırrı ise sehpa+yastık+aksesuar üçlemesinde gizli.

Pirinç tepsili katlanır sehpa, maroken puf, yeşil şönil yastık, Cihangir Mobilyacısı. Pullu yastık, aynalı çerçeve, Mudo Concept. Dore cam mumluklar, dore çerçeve, desenli yastık, doreli örtü, dore yastık, Zara Home. Dore metal şamdanlar, dore mumluk, fincanlar,dore metal sepet, Porland. Ajur fener, kuşlu mumluk, kadeh, Paşabahçe. Nefti yastık, doreli cam çam ağacı, Tepe Home. Koton yolluk, H&M Home. Ektorp kanepe+kılıf, Jansö lamba, yeşil battaniye, Ikea. Delta Aslan merdiven gazetelik, ByPalette.

İYİ FİKİR
Pirinç, gümüş veya bakır bir sehpa maliyetli gelebilir. Ancak bu tarz bir ürüne yatırım yapmak için tereddüt etmeyin. Çünkü bu tarz küçük, katlanır sehpaları evin her yerinde değerlendirmek mümkün.

YARATICI OLUN
Metalik simler duvarda harika ışık oyunları yaratır. Kağıdı tüm duvara uygulamak yerine sadece küçük bir pano gibi de kullanabilir ya da bu tarz dekoratif duvar süsleri asabilirsiniz.

El işi bakır tepsili katlanır sehpalar, Cihangir Mobilyacısı. Pullu yastık, aynalı çerçeve, Mudo Concept. Mavi kürk yastık, lame örtü, Zara Home. Mavi desenli yastık, lameli damask yastık, küçük yastık, abajur mumluk, cam şamdan, taşlı çerçeve, Marks&Spencer. Beyaz mumluklar, sedefli çerçeve, Boyner Evde. Lame mumluk, Porland. Ajur fener, kuşlu mumluk, Paşabahçe. Koton yolluk, gümüş kavanoz, fincan, H&M Home. Ektorp kanepe+kılıf, Jansö lamba, Ikea. Etnik desenli koton örtü, Tchibo. Yansımalı duvar kağıdı, Koçtaş.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAF PTS/AHMET GÜL YAPIM ASİSTANI EZGİ AĞGÜL