Evimize hoşgeldiniz!

Her an bir konuğunuza hediyesini uzatır gibi bir antre düzenleyin. Öylesine yaşayan ve davetkar olsun.

Duvar kağıdı, zeminde kullanılan ahşap döşeme, Koçtaş. Halı, Step. Dresuar, mini hasır sepet, kapı ağırlığı, Tepe Home. Askı ve sandalye, Bilgili Mobilya. Yağmur çizmesi, Twigy. Ekose kaban, gri atkı, eldiven ve şapkalar, Park Bravo. Mumlar, geyik, şamdan, çelenk, yılbaşı ağacı, hediye paketleri, throwlar, yılbaşı süsleri, ekoseli yılbaşı topu, kırmızı fenerler, İkea. Melek figürlü zincir yılbaşı süsü, Mine’nin Keçe Tasarımları. Büyük hasır sepet, Mudo Concept. Siyah renkli dekoratif geyik figürleri, Karaca Home. Terlik, H&M Home. Yılbaşı ağacının kovası, Crate&Barrel.

Dışarıdan gelenlere ilk yardım!
Kış akşamlarında bilirsiniz, dışarısı nasıl da soğuk olur. İçeriye adım atar atmaz konuklarınızı ısıtmanın en güzel yolu ise onları yün battaniyelerle karşılamaktır.

Antre için 5 davetkar fikir
– Bir buket kokina! Yeni yıl ile adeta özdeşleşen taze bir kokina buketine antrede yer verebilirsiniz.
– Cam bir kavanozda eski usul şekerlemeler! Şemsiye çikolatalar, badem şekeri ya da geleneksel akide şekerleri herkesin yüzünü gülümsetmek için ideal.
– Zincir aydınlatmalar loş bir karşılama için olmazsa olmaz. Işık her zaman umut ile bağdaştırdığımız bir detay. Yeni yılın en iyi simgelerinden biri.
– Kapı önüne yılbaşı temalı bir paspas atabilirsiniz. Üstelik paspaslar hesaplı bir alışveriş seçeneği olarak bütçenizi de fazla sarsmayacaktır.
– Mum ışığınız esik olmasın. Dev mumlarla kapınızın önünü aydınlatın.
Sandalye, yapay kürk yastık, MudoConcept. Ev ayakkabısı, Twigy. Throwlar, fenerler, geyik, suni post,mumlar, çelenk, İkea. Çuval sepet, H&M Home.

HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ FOTOĞRAFLAR İBRAHİM ÖZBUNAR YAPIM ASİSTANI RAKEL ROZANT VUR