Evimde parti var!

Hayatı kutlamak için hepimizin sebepleri vardır. Biz, 10. yaşımızı bahane ederek evinizde basit ama etkili çözümlerle rengarenk bir parti organize edebilmeniz için mini mini fikirler hazırladık.

Neşeli mi neşeli
– Tahta çatalların uçlarını akrilik veya ahşap boyasıyla boyayarak temanıza göre renklendirin. Tamamlayan renkte peçete ve kağıda sarıp renkli iple bağlayın.
– Küçük plastik hayvan oyuncakları gümüş sprey boyayla boyayıp üzerlerine mum koyun. Artan mini balonları da pastayı süslemek için kullabilirsiniz.
– Partinize davet edeceğiniz kişiler için eğlenceli davetiyeler hazırlayıp parti ruhunu günler öncesinden başlatın.
– Kağıt pançları kullanarak kendi konfetinizi yapın.

Su bardakları ve çukur servis tabaklarından katlı servislik yapıp onu kutlama sofranızda çiçek sunumlarınız için kullanabilirsiniz.
Flora Press.


Solda: Melda N. Çimen, Sevda B. Sungurtekin, Günseli K. Büyüksağiş, Deniz Demiryılmaz, Ahmet Gül, Ahmet Ömüt, Zeynep Eray.

Sağda: Pelin Özkul, İlke Yılmaz, Emre Özgüder, Engin Aydeniz, Belçim Sarıeyyüboğlu, Nur B. Anaç, Tuba Yüksel, Naz Apak


Soğuk mu soğuk

İçecekleri buza yatırmak yerine bu yöntemi deneyin. Balonların içine su doldurup dondurun. Geniş bir cam kase içine içecekleri yerleştirip üstüne buz balonlarını koyun. Beyaz bir masa örtüsünün üzerine kumaş boyası ile renkli puantiyeler yapın.

Tatlı mı tatlı
Misafirlerinizin günlerce partinizi konuşmasını mı istiyorsunuz? Küçük kavanozlar içine minik paketli çikolatalar koyup üzerine de güzel bir etiket yapıştırıp onlara hediye edin.

Arka planda neler oldu?
Partinizde çekilen fotoğraflarda çok renkli ve hoş bir desen yaratmak için; krapon kağıtlarını şeritler halinde kestikten sonra kenarlarına küçük kesitler atın. Partinizi yapacağınız alanda duvara monte edin. Eviniz parti havasına girsin.

HAZIRLAYAN ZİG ZAG CRAFT FOTOĞRAFLAR AHMET GÜL

10 yıldır bizi evlerinize konuk ettiğiniz için teşekkür ederiz.
EVİM AİLESİ