Evim sımsıcak

Kışı selamladığımız ve artık yaşam alanlarının her metrekaresine sımsıcak dokuları ve ısıtan renklerı davet ettiğimiz bir aydayız. Evin her odasında, her köşede ısınma harekatı başlasın!

Mobilyaları zengin dokulu kumaşlar, kalın throwlar ile kombinlemek, mum ışığı ve şömine ateşi, sıcak bir stilin ilk anahtarları.

Bacası yok, şöminesi var!
Oturma odanızda bir baca sistemi yok diye bu şömine sahibi olamayacağınız anlamına gelmiyor. Şömine alınlığı ve elektrikli şömineler şimdi aynı etkiyi fazlasıyla uyandırabiliyor.
Duvardaki Fümerol boya, Filli Boya. Şömine ve şömine aksesuarları, Meda Şömine. Gri ve hardal renkli koltuklar, ham ahşap sehpa, abajur, yeşil seramik baykuş, yapay çiçek aranjmanları, krem renkli kupa, armut, saatli tablo, Tepe Home. Siyah tablo, seramik şişeler, seramik baykuşlar, gri ve keçe yastık, kitap şeklindeki kupalar, Mudo Concept. Ahşap dresuar, Fuga. Ham ahşap şamdanlar, çok renkli throw, terracota kupa, ham ahşap karıştırıcı, Crate&Barrel. Petrol mavi throw, hardal sarı yastık, pirinç renkli mumluk, çerçeve, H&M Home. Halı, İkea.

Yatak odasında ısıtan dokular
Sabahları sizi sarıp sarmalayan bir sıcaklıkla uyanmak hiç de fena olmaz değil mi?
Karyola, saat, kitap desteği, Tepe Home. Çarşaf ve yastık kılıfları, halı, gri renkli throw, hasır sepet ve içindeki throw, İkea. Yatak örtüsü, lacivert renkli nevresim, Crate&Barrel. Pirinç renkli meyve sepeti, kupa, kahverengi yastık, H&M Home. Yapay meyveler, ham ahşap abajur, tablo, gri renkli yastıklar, Mudo Concept. Yan sehpa, Fuga.

Merhaba!
Ve her gün dış kapınızı açtığınızda sizi bir ahşap sıcaklığı sarıp sarmalar. Parlak mandalina, lime yeşili, yumuşak mavi ve tatlı grilerle konuklarınıza samimi bir hoşgeldin diyebilirsiniz.
Duvarda kullanılan vintage laminant parkeler, Koçtaş. Çekmeceli bank, mor yastık, ham ahşap at, kuşlar, yerdeki metal kutular, sepet içindeki güller, Tepe Home. Kilim, sepetteki ekose desenli throw, degrade turuncu renkli hasır sepet, İkea. Hasır sepet, Crate&Barrel. Örgü yastık, babetler, yağmur çizmesi, kaşe şapka, nar çiçeği renkli triko, Mudo Concept. Pembe renkli throw, H&M Home. Turuncu sepetteki throw, Crate&Barrel.

HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ FOTOĞRAFLAR İBRAHİM ÖZBUNAR YAPIM ASİSTANI GÜL EDA GÜRER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evinizi ısıtacak fikirler

Tığ işi çok moda!