Eve dönüş

Bir evi yuva yapmak binlerce lira harcamak demek değil. Küçük dokunuşlar , içten gelen yaratıcı çözümler, rengarenk düşler yansıyor buraya. Tekniğimiz ise: Serbest çağrışım!

– Okulların açıldığı bu dönemde çocuklarınıza sürpriz yapmak için odalarının duvarlarını parlak tonlarda boyayabilirsiniz. Bizim tercihimiz mavinin bu güzel tonu; hem konsantrasyonu artırır hem de sakinleştirici etkisi vardır! www.maisonsdumonde.com
– İddialı bir masa konsepti yaratmak için parlak tonlarda sofra aksesuarları ve servisler tercih edebilirsiniz. Servisler, Tchibo.
– Yatak başında yeni bir görünüm için büyük parça bir kumaşla kaplayabilirsiniz. İllaki bir döşemeciye gitmeniz gerekmiyor; zımba makinesi ile başlığın alt kısmına tutturabilirsiniz.
– Kanepenizin görünümünü bir şal ya da battaniye ile tümüyle değiştirebilirsiniz. Bunun için kullandığınız büyükçe şallar bile ideal olabilir. Gardırobunuza bir göz atmaya ne dersiniz?
– Dış mekan mobilyalarını yavaştan içeri almaya başladıysanız ferforje raf ünitelerini, demonte edip depoya kaldırmak yerine iç mekanda şık bir depolama alanı yaratmak için değerlendirebilirsiniz. www.rice.dk
– Cibinlik ve japon feneri! Her ikisi de çok ulaşılabilir rakamlarda.Ama yarattıkları etki gerçekten çok çarpıcı. Hem yatak odası hem de gençodalarında uygulayabilirsiniz. H&M Home.
– Ahşap mandalları boyayarak fotoğraf koleksiyonlarını sergileyebilirsiniz. Hatta dış kapınız için hoş bir karşılama olsun diye renkli çiçekleri asmak için bile kullanabilirsiniz!
– Duvarlarınızdan sıkıldıysanız yarıya kadar ahşap panel yaptırabilirüzerine de lake cila attırabilirsiniz. Benzer bir etkiyi alçı ile deelde etmeniz mümkün. www.rice.dk
– İki farklı desendeki duvar kağıdını kombinleyerek daha stil sahibi bir görünüm elde edebilirsiniz. Duvar kağıdı, HannaHome.
– Eski düğme, kurdele ya da fistoların hepsi evde farklı bir hava estirmek için kullanılabilir. Yemek masası sandalyelerini kurdelelerle süsleyebilir, perde kenarlarına fisto geçirebilirsiniz.
– Çalışma masanızda ikonik aksesuarlar kullanabilirsiniz. Motivasyonu arttırmak çalışma masanıza renk katmak için birebir! Mukavva ağaç, www.ibeking.com
– Reçel kavanozlarını mutfakta dekorasyonun bir parçası halinegetirebilirsiniz. Üzerlerine kapaklarına uygun ebatta kumaş kesereketrafına renkli kurdeleler bağlayabilirsiniz.