Evde tropik rüzgarlar

Hawai’den yola çıkıp, yola Java adasından devam etmeye ne dersiniz? Tropik iklim kuşağının havasını iç mekanlara getirerek serin ve konforlu yaşam alanları yaratabilirsiniz.

STİL SIRLARI
• Evde tropik bir stil yaratmak için o iklimi oluşturan ögeleri iç mekana taşıyabilirsiniz: Palmiye desenleri, iri yapraklı ağaç desenleri, ananas ve mango gibi tropik meyveler…
• Tropik iklimin olmazsa olmaz üç rengi: Yeşil, mavi ve kum rengi. Bu stilde mekanlar oluştururken bu tonlara yer verin.
• Hasır, rattan, ağaç kavuğu, sedef gibi doğal malzemelerden yapılan mobilya ve aksesuarlar tercih edebilirsiniz.

Sağda: Yeşil-hasır birlikteliği
Evde botanik bir hava için yeşil tonlarıyla ister doğal renginde, isterseniz beyaz hasır obje ve mobilyaları bir arada kullanabilirsiniz. Sandberg marka tekstiller, Dreams Wallpaper&Fabrics..

Solda: Hafifllik hissi uyandıran tüller ve keten perdelerle yatağınızı süsleyebilirsiniz. Bahçe ya da havuz başına böyle bir yatakla gazebo bile yapabilirsiniz!
Ham ahşap karyola, Mudo Concept.

Sağda: İri desenli ve canlı renkli sofra servisleri tropik iklimlerin favorilerinden. Özellikle dış mekanlar için harika bir seçim! www.stoffe.de

Evde papağanlar uçuşsun!
Yağmur ormanlarından az önce havalanıp da oturma odasındaki kanepeye konmuş gibi… Kumaş, Ketenci.


Yatak odasında
Botanik bahçesini andıran bir yatakodasında olmazsa olmaz biraz yeşillik ve pek tabi tropik stilin izlerinitaşıyan yatak tekstilleri…Nevresim takımı, Zara Home.