“Evde Tek Başına” filminin çekildiği ev kiraya veriliyor!

90’lı yılların ünlü komedi filmi Evde Tek Başına (Home Alone) dünya genelinde binlerce kişi tarafından izlendi. Macaulay Culkin’in başrolde yer aldığı Evde Tek Başına filminin çekildiği ev, en az filmin konusu kadar dikkat çekmişti.

Film ile ünlenen ev, 7 Aralık’tan itibaren AirBnb’den bir gecelik rezervasyon için kiralanabilecek. Evde kalmayı garantileyenler 12 Aralık’ta evde vakit geçirebilecekler.

ABD’nin Illinois eyaletinin Winnetka kentinde bulunan evi kiralayan misafirleri, Kevin McCallister’ın ağabeyi Buzz’ı oynayan aktör Devin Ratray karşılayacak.

AirBnb’den yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi: Misafirler, mükemmel bir şekilde budanmış bir ağaç dahil, bolca bubi tuzakları (ama merak etmeyin – onları kuracaksınız, onlardan kaçmayacaksınız!), Chicago’nun en iyi pizzası ve gerçek bir hayatla tanışma ve selamlama ile rahat bir tatil manzarasının tadını çıkaracaklar. Ardından arkanıza yaslanın ve film serisinin en yeni tatil macerası #HomeSweetHomeAlone’u izlemenin keyfini çıkarın .

EVDE TEK BAŞINA FİLMİ KONUSU

Filmde, ailesini pek sevmeyen Kevin (Macaulay Culkin) aldığı ceza üzerine geceyi evlerinin çatı katında geçirir ve ertesi gün yatağında uyandığında ailesinin evde olmadığını, tatile giderken onu unuttuklarını fark eder. Başta panikleyen Kevin, bunun fırsat olduğunu çok geçmeden anlar ve yalnızlığın keyfini çıkarır. Fakat bu arada eve gözlerini dikmiş olan iki hırsızı evden uzaklaştırmak artık Kevin’a düşmüştür.

OYUNCU KADROSU

Evde Tek Başına filminin başrollerinde Macaulay Culkin, Joe Pesci ve Daniel Stern rol almıştı. Yapımcı ve senarist ise John Hughes idi.

EVDE TEK BAŞINA EVİNDEN GÖRÜNTÜLER

Filmlerdeki en pahalı banyolar: Zirvede Harry Potter var