evde izlenebilecek dekorasyonu ile dikkat çeken filmler
evde izlenebilecek dekorasyonu ile dikkat çeken filmler

Dekorasyonu ile dikkat çeken en iyi filmler: Size ilham verecek!

Son güncelleme:

Ev dekorasyonu hakkında fikir edinirken film keyfini de bir arada yaşamak ister misiniz? Sizler için farklı ev stillerini yansıtan, dekorasyon fikirleri veren birbirinden etkileyici filmleri sıralıyoruz.

İşte Country stilden Art Deco stiline, dekoratif aksesuarlardan aydınlatma seçeneklerine kadar ilham alabileceğiniz ve izlerken keyifleneceğiniz filmler…

COUNTRY STİLİ EV DEKORASYONU: THE HOLİDAY FİLMİ

Cameron Diaz ve Kate Winslet gibi ünlü oyuncuların oynadığı The Holday (Tatil) filmi 2006 yapımı. Filmde dekorasyon meraklıları için country tarzının güzel bir örneği var.

AYDINLATMA VE AKSESUARLAR: REVOLUTIONARY ROAD FİLMİ

Revolutionary Road (Hayallerinin Peşinde) filmi Leonardo Di Caprio ve Kate Winslet’ın başrollerini oynadığı, klasik çizgide ilerleyen bir aile dramı filmi. Filmde özellikle aydınlatma ve aksesuar konusunda ev dekorasyonunuz için fikir veren sahneler var.

Konforlu ve geniş koltuklar, evin geneline hakim renk uyumu, mutfak dolapları dekorasyon severleri ekrana kilitliyor. Vintage ev dekorasyonu stilini benimseyenler de Revolutionary Road’dan fikir alabilir.

AYDINLIK EV DEKORASYONU: YOU’VE GOT MAIL FİLMİ

You’ve got mail (Mesajınız Var) filmi bir Manhattan apartmanında geçiyor. Bu apartman daireleri dekorasyon severlerin oldukça ilgisini çeker. Yüksek tavanlı, geniş camları olan apartman dairesi tasarımı herkesi kendine hayran bırakıyor. Manhattan daire dekorasyonuna ilgisi olanlar, You’ve Got Mail filmini mutlaka izlemeli.

YOU'VE GOT MAIL

VİNTAGE EV DEKORASYONU: AMELIE FİLMİ

Vintage ev dekorasyonu stilinin en güzel örneklerinden birini Amelie filminde görebilirsiniz. Oldukça dikkat çekici dekorasyon örnekleri, ilham verici nitelikte…

evde izlenebilecek dekorasyonu ile dikkat çeken filmler

ART DECO STİLİ EV DEKORASYONU: THE GREAT GATSBY

Art Deco stili, Fransa’dan başlayarak ABD’yi etkisi altına alan ve dünyanın çeşitli ülkelerinde benimsenen etkileyici bir stil. Bu stilin en iyi örneğini de The Great Gatsby (Muhteşem Gatsby) filminde görebilirsiniz.

1960’LAR SADELİĞİNDE DEKORASYON: A SINGLE MAN FİLMİ

1960’lı yılların sadeliği ve zarafeti “A Single Man” filminde sergileniyor. Bu dönemin stilini evine taşımak isteyenler “A Single Man” filminden ilham alabilir.

SADE EV DEKORASYONU: AMERICAN PSYCHO FİLMİ

Sadeliği ile dikkat çeken ev dekorasyonu örneğine “American Psycho” filmi ile ulaşabilirsiniz. Bir sosyapat ve psikopatın evi olsa da oldukça şık ve sade bir dekorasyona sahip…

 AMERICAN PSYCHO
 AMERICAN PSYCHO

MODERN ÇİZGİLERLE KENDİNE ÖZGÜ DEKORASYON STİLİ: CALL ME MY YOUR NAME FİLMİ

Call Me My Your filmi dönemin dekorasyon stili ile en fazla dikkat çeken filmlerinden biriydi. Modern çizgiler dikkat çekerken dönemi yansıtan hatlar stile ayrı bir atmosfer katıyor…

DEKORASYON STİLİ İLE ÖNE ÇIKAN FİLM: ATONEMENT

Atonement filmi yine tarzı ile öne çıkan filmlerden biri. Küçük çiçekli desenler ve ahşap mobilyalarla etkileyici bir dekorasyonla izleyicileri kendine hayran bırakıyor.

ATONEMENT
ATONEMENT

DUVAR DEKORASYONU İLE DİKKAT ÇEKEN FİLM:THE ROYAL TENENBAUMS

Duvar dekorasyonu dendiğinde ilk akıllara gelen filmlerden biri “Royal Tenenbaums” filmi… Pembe duvarlar ve tabloların uyumu oldukça şık…

THE ROYAL TENENBAUMS
THE ROYAL TENENBAUMS
THE ROYAL TENENBAUMS