duvar dekorasyonu
duvar dekorasyonu

Ev yapımı sanat: Duvarlarınızı hayal gücünüzle renklendirin

Son güncelleme:

Kişisel yorumlar taşıyan duvarlar… Tek kişilik bir köşede ya da dostlarla buluşulan bir masada, ister boyayın ister asın. Bırakın duvarlarınız sanatsal bir görünüm kazansın.

DEV BİR TABLO

Bu kez tuvaliniz duvarınız! Seçtiğiniz bir renk kombinasyonunda duvarınıza gelişigüzel fırça darbeleriyle de bir tablo görünümü kazandırabilirsiniz.

Zemindeki vinil kaplama, abajur, Koçtaş. Halı, gri vazo, Ikea. Koltuk, komodin, lambader, Cihangir Mobilyacısı. Karton ağaç, ev mumluk, evli tabak, lale, vazo, şamdan, kuş, Paşabahçe. Sepetler, fener, sıcak su torbası, kupa, Porland. Şal, ayakkabı, LC Waikiki. Yastık, LC Waikiki Home. Örgü battaniye, Crate&Barrel. Çiçekler, Mudo Concept. Duvarda: Kıvılcım 45, Koral 175, Kozmik 155, İpeksi 20 kodlu boyalar, Filli Boya.

MALZEMELER:

  • Boya
  • Rulo

YAPILIŞI: Belirlediğiniz renkleri rulo yardımıyla bölgesel şekilde duvarınıza uygulayın. Fırça darbeleri belirgin olsun istiyorsanız uç kısımlarını bastırmadan boyayın.

GALERİ HAVASI

Yemek odasına sofistike bir atmosfer katmak için onlardan işlevseli yok gibi. Asimetrik bir şekilde duvarınıza çok sayıda tablo asabilir ve burayı bir odak noktası haline getirebilirsiniz. Dilerseniz tablo içindeki poster ya da desenleri kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Tabloların içlerine ailenize ait siyah-beyaz fotoğraflar da yerleştirebilirsiniz

Foreks baskı tablolar, hiwalls.com.tr. Ahşap çerçeveli tablolar, altincicadde.com. Masa, konsol, halı, Mudo Concept. Sandalye, Changir Mobilyacısı. Metal ayaklı servis, vazo, çiçek, bardak, konsoldaki geometrik cam kaplar, kaseler, mor şamdanlar, Paşabahçe. Amerikan servis, koltuk şalları, saat, avize, tabak, çatal-bıçak takımı, İkea. Yapay kaktüs aranjmanı, peçete, sürahi, Porland.

HAZIRLAYAN: İLKE YILMAZ
FOTOĞRAFLAR: AHMET GÜL/PTS
YAPIM ASİSTANI: BİLGE CANDAN YILMAZ
Evim Dergisi 2018