Etkileri aynı etiketleri farklı

Bir tarzdan yola çıktık ve iki yemek odası hazırladık. Odanın pek çok değişkeni olsa da değişmeyen tek şey yarattığı etkiydi.

Kır evi tarzı bir yemek odasında beyaz patine mobilyalar kullanıyorsanız duvar renginizi yumuşak olduğu kadar yemek odasında huzurlu ve iştah açıcı bir etki de yaratan yeşilin koyu pastel bir tonunda seçebilirsiniz.

Nice beyaz patine ayaklı masa, Maxxdepo. Tarja beyaz patine kitaplık, Mel koçaklı sandalye, Jio kırmızı sandalye, Mudo Concept. Stockholm yeşil kolçaklı, Frode metal katlanan sandalye, Ranararp sarkıt, Scovel saat, İkea. Patchwork dokuma kilim, Home Sweet Home. Bakır sepet, Zara Home. Lantliv saksılık, yaldız çerçeve, masa örtüsü, battaniye, tabaklar, şamdan, kavanozlar, yapay ağaç, minderler, İkea. Kadeh mumluk, simli dallar, Green Gate sürahi, kase, yapay güller, Tepe Home. Amerikan servis, çam ağacı mum, yılbaşı süsleri, bakır mum, bakır şamdan, bakır top süs, H&M Home. Kadehler, Lav.

Son yılların modası bakırı cam, ahşap, çiçek ve biraz kırmızıyla birlikte kullanarak, temayı fazla vurgulamadan da bir yılbaşı havası yaratılabilir.

Yapay çiçekler, Tepe Home. Yapay bitkiler, İkea. Ahşap yılbaşı süsü, Zara Home. Bakır süsler., H&M Home. Açılır/kapanır masa, Bookcase raf, ahşap saat, Tepe Home. Chesy koçaklı sandalye, Gia yeşil sandalye, Mudo Concept. Hay Design sandalye, Tolix metal sandalye, bakır sarkıt, Muna kilim, bakır sepet, Diseno. Saksılık, yaldız çerçeve, masa örtüsü, battaniye, tabaklar, şamdan, kavanozlar, yapay ağaç, minderler, İkea. Kadeh mumluk, simli dallar, Sürahi, kase, yapay güller, Tepe Home. Amerikan servis, çam ağacı mum, yılbaşı süsleri, bakır mum, bakır şamdan, bakır top süs, H&M Home. Kadehler, Lav. Mum, yılbaşı süsleri, Zara Home.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR AHMET GÜL/PTS YAPIM ASİSTANI EDA GÜRER