En teknolojik hediyeler

Sevdiklerinize teknolojik hediyeler almak istiyorsanız size önerilerimiz var.

Erkeklere özel bakım seti: Teknolojinin nimetlerinden faydalanan tıraş setlerinden Philips S5000 modeli, eşiniz veya arkadaşınız için iyi bir seçenek olabilir. Cildi kesiklere karşı koruyan makine, AquaTouch teknolojisine sahip. Islak veya kuru şekilde kullanılabilen cihaz, ferahlatıcı bir tıraş keyfi sunarken, cildi de koruyor. Bıyık ve favori düzeltmek için takıp çıkartılabilir düzelticisi de var. ComfortCut Bıçak Sistemi ile ciltte pürüzsüz biçimde kayan Philips S5000, kablosuz 30 dakika çalışabiliyor.

 

Şarjı hiç bitmesi: Akıllı telefonların en büyük sıkıntısı çabuk tükenen pil ömürleri. TP-Link TL-PB10400 -ismindeki gibi- tam 10400 mAh kapasiteli bataryasıyla, akıllı telefonu birden çok kez şarj edebiliyor. Hatta 2 farklı USB portu sayesinde, aynı anda iki farklı cihazı da şarj edebilen bu cihaz, telefonun pil ömrünün hiç olmadık yerde tükenmesini engelliyor. Hem iPhone, hem Android işletim sistemli akıllı telefonlarla kullanılabilen bu minik cihaz, hızlı şarj özelliğine sahip. Üzerinde LED el feneri olması da cabası!

 

Fitness ve daha fazlası için: Yılbaşı hediyesi için akıllı bileklikleri de tercih edebilirsiniz. Bu bileklikler yalnızca fitness ile de sınırlı değil. Modeller arasında telefon görüşmeleri yapılabilen ve sosyal medya bildirimlerini paylaşanlar da bulunuyor. Her üründe olduğu gibi, özellikler arttıkça fiyat da yükseliyor. Peki, uygun fiyatlı ve kullanışlı modeller yok mu? Tabii ki var. Adımsayar, nabız ölçer ve uyku analizi yapabilen akıllı bileklikleri diğerlerine nazaran daha uygun fiyatlarla bulabiliyorsunuz. Aralarında, tasarım yönüyle de gerçekten güzel modeller yer alıyor. Bunlardan biri de Xiaomi Mi Band 2.

 

Evcil hayvan sahiplerine: Teknoloji ürünleri, evcil hayvan sahiplerine de kullanışlı fırsatlar sunuyor. Case 4U Petwant Kameralı Akıllı Otomatik Kedi/Köpek Mama Kabı, beslenme kontrolü yapabiliyor, beslenme süresinin analizini yapabiliyor, porsiyon miktarını yönetebiliyor ve böylece beslenmeyi kolaylaştırıyor. Ayrıca fotoğraf çekimi, video kaydı, uzaktan gerçek zamanlı video imkanı da tanıyan bu akıllı kap, evcil hayvan sahipleri için güzel bir hediye olabilir.

 

Fotoğraflar internete hapsolması: Fotoğraf çekmek eskiye nazaran çok daha pratik. Akıllı telefonların kameralarıyla profesyonellere taş çıkaran kareler yakalayabiliyoruz fakat bunların çoğu sosyal medyaya hapsoluyor. Çektiğiniz fotoğrafları, fotoğraf yazıcılarıyla bastırıp yeniden fotoğraf albümleri yapabilirsiniz. Buna en iyi örneklerden biri Canon Selphy CP1200. Kompakt boyutları, pratik yapısı, fotoğrafları renkli ve canlı basabilen performansıyla eski günleri yad edebileceğiniz bir cihaz. Üstelik Wi-Fi desteği de var.