En konforlu karyolalar

Uzmanlar yatakları 8-10 yılda bir değiştirmeyi öneriyor. Peki ya karyolada durum ne?

Uzmanlar yatakları 8-10 yılda bir değiştirmeyi öneriyor. Peki ya karyolada durum ne? Sağlam bir seçim yaptıysanız uzun yıllar kullanın; tabii stilinden hala sıkılmadıysanız.

Hep söylüyoruz karyola yatak odasının kalbidir diye. Bu yüzden hem kesenizi, hem vücudunuzu yormayan ve aynı zamanda da stilinizi vurgulayan bir model seçmek çok önemli.

 

GÖSTERİŞLİ FRANSIZ
Yüzde 100 lale ağacı ve yüzde 100 papel kaplama yatağın topuzlu dört dikmesi yatak odasında görsel zenginlik arayanlara hitap ediyor. Krem lake yatağın ayak ve baştaki masif çıtalarıysa provans stilini çağrıştırıyor.

Pablo Nuo, lake (160x200x h:137 cm), Mudo Concept.

RAHATÇA OKUMAK MI?
Yüksek ayaklı lake yatağın başlığındaki gizli led aydınlatma ekstra bir abajura ihtiyaç duymadan kitap okuma rahatlığı sunuyor.

Blaze, deri başlıklı (166x 216x h: 41,5 cm), Aldora Mobilya.

MULTİ FONKSİYONEL
Her biri kendi içinde fonksiyonel modüllerden oluşan serinin yatağı da oldukça işlevsel. Yatak başındaki usb şarj girişi sayesinde cihazlarınızı kolayca şarj edebiliyorsunuz.

İlia, keten kumaş: (178x 225 cm), Kelebek.

YÜZDE 100 RETRO
Deri detaylı masif ceviz karyola formu ve dokusuyla bizleri 1950’lerin Amerika’sına götürüyor. Bazalı yatağı serinin eskinin radyolarından esinlenerek tasarlanmış komodinlerle takımlayabilirsiniz.

Arturo, masif ceviz bazalı (270 x 270 cm), Evgör.

BEYAZIN BÜYÜSÜ
Beyaz ve ceviz dokulu yatağın yekpare kapitone başlığı modern bir hava yansıtırken, yatağa samimi ve ferah bir görünüm veren yerden yüksek masif ayaklar, kullanım kolaylığı sağlıyor.

Norway retro stil: (160x 200 cm), Doğtaş.