Elma ile çok yaratıcı

Elma ile dekorasyon

Lezzetli bir tat, dekorasyonun bir parçası olursa neler olur dedik ve elma ile pratik, basit ama çok şık sunumlar yaptık!

KAPI ÇELENGİ
Kalınca bir tel üzerine kuru çiçekler yapıştırıp üstüne de bir misinaya dizdiğiniz elmaları asarak kendi “organik” çelenginizi yapabilirsiniz. Hatta hazır çelenklere de elmalar asabilirsiniz.

Çelenk, Kuk Çiçekçilik.

LOŞ OLSUN
Dresuar ya da şöminelerin üstü şimdi elmadan mumluklarla süsleniyor. Elmaların üst kısımlarını tealight mum yerleşecek kadar oyun. Mumluklar hazır!

İSİMLİK
Sofrada yaratıcılıkta sınır tanımayanlardansanız şimdi listenize bir fikir daha ekleyebilirsiniz. Elmaların
içini bir oyacak yardımıyla çıkararak içlerine çiçekler yerleştirip tabak içinde isimlik olarak kullanabilirsiniz. Sofranızın şıklık derecesini de yükselteceğine şüpheniz olmasın.

TAZELİK DOLU
Şeffaf cam vazoları yarıya kadar suyla doldurup içlerine minik Amasya elmaları atabilirsiniz. Yaptığınız aranjmanlar görsel olarak çok daha taze ve güzel görünür.

Ayna, dekoratif ağaç, melek biblo, karaf, Mudo Concept. Kozalaklı dal ve kokinalar, Kuk Çiçekçilik.
Sukulentler, mor aranjman, Kuk Çiçekçilik. Mumlar, isimlik, Ikea. Cam sürahi, peçete, Amerikan servis, cam mumluk, şamdanlar, Mudo Concept. El yapımı seramik tabaklar, Touline Ceramics.
Vazo, Ikea. Runner olarak kullanılan kilim, geyik, siyah kapaklı şişe, mermer vazo, cam mumluk, servis tahtası, eldivenli örgü sıcak su torbası, isimlik, Mudo Concept. Çiçekler, Kuk Çiçekçilik.

HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ FOTOĞRAFLAR HANDE GÖKSAN YAPIM ASİSTANI BİLGE CANDAN YILMAZ