Duvarlar ne ister?

Duvarlar; evde sahip olunan en geniş yüzeylerdir ve bu yüzden dekorasyon için eşsiz bir fon yaratırlar. Renk, desen ve biraz yaratıcılıkla evin kimliğini de etkilerler. Duvarlarınızda kullanacağınız desenlerle yaşam alanlarınıza orman, şehir silüeti gibi temaları kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ve bir ressamın paleti gibi karşınızda duran duvarlar, yaratıcı fikirlerinizi bekliyor! Hadi başlayalım.

Neon patlama
Neon renklerin enerjisini duvara çağırın. Duvar kağıdı, Nishdecor.

Şehir manzaraları
Sofistike bir görünüm için şehir, ünlü yapılar veya sokak gibi temaları duvarlarınıza taşıyabilirsiniz. Sandberg  marka Metropolis duvar kağıdı, Biscuit.

Kafana göre takıl!
Boyanabilir duvar kağıtlarıyla renklerle dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Wallton Dimension koleksiyonundan  duvar kağıdı: HannaHome.


Floral-şık

Çiçeklerden gelen yaşam enerjisini duvarlara taşıyın! Duvar kağıdı, Nishdecor.

Post-it gibi
Farklı tarzlarda tasarlanan paneller mekanda dilediğiniz etkiyi yaratmanızı sağlıyor. Örneğin ev-ofisinizin duvarınızda bu tarz bir tasarımı rahatlıkla deneyebilirsiniz. Duvar paneli, Lot.

Uygulama farkı
Birbirini tamamlayan temalardaki iki farklı duvar kağıdını dikey veya yatay döşeyerek uyumlu bir kombin yaratabilirsiniz. Sandberg marka Caspar&Saga koleksiyonundan duvar kağıdı, Biscuit.