Duvarın önünde

Evde müsait bir duvarın önünde kurgulanabilecek beş farklı çalışma masası düzeni size de fikir verebilir.

Vintage
İkinci el ya da yeni yapım, vintage stilde ahşap bir masayı, sertleştirilmiş plastikten, neon renklerdeki pop bir sandalye ile kombinleyebilirsiniz. Bu stili tamamlayacak aksesuarlarınız arasında rengarenk canlı çiçekler, modern bir aydınlatma ve vintage bir tablo mutlaka olmalı. İkea.

Dinamik ve modern
Fonksiyonelliğin başrolde olduğu bu öneride beyaz ana rengimiz. Kırmızı ise onun üzerinde odak noktaları yaratırken daha dinamik bir görüntü yaratıyor. Hasır sandalye ise her iki renge de çok yakışıyor. Carl Möbel.

Siyah-beyaz İskandinav
Gri-beyaz duvardaki mevcut niş, alana göre kestirilen beyaz raflarla gizli-saklı bir çalışma köşesi-raf ünitesine dönüştürülmüş. İkea.

Yaratıcı İskandinav
Birbirinden farklı bu 3 uygulama da özünde İskandinav dekorasyon stilinin farklı halleri. Bu örnekte beyaz duvarın soğukluğu, rafların genişliğinde ve dikeyde yapılan pastel tonlardaki boya uygulaması ile kırılıyor. Bu, aynı zamanda çalışma köşesini mekanda belirgin kılıyor. Üst üste paralel asılan raflardan en alttaki, masa gibi kullanılacağı için daha büyük ebatta kestirilmiş. www.edificigermanies.es

Naturalist İskandinav
Modüler, açık raflı ünite aynı zamanda bir çalışma masası. Evde dilediğiniz her köşeye taşıyabileceğiniz bu ünite pratik olduğu kadar akılcı bir çözüm. Böyle bir üniteyi marangozunuza da rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Çalışma köşesindeki biraz da göz yoran bembeyaz havayı natural ahşap tonlarında seçilen sandalye, çöp kutusu ve aksesuarlar yok ediyor. Estanteria String.