Dışarıdaki stiliniz ne?

Güneşin yüzünü göstermesiyle usulca çıkmaya başladığımız, evin hemen önündeki bu keyif alanları için siz nasıl hissediyorsunuz?

Sınır tanımayan renkli mi?
Renkli şekerler gibi cezbedici ve tatlı bir teras ya da sizi çocukluğunuza götürecek, oyun oynama arzusu yaratacak bir veranda… Balkon korkuluklarından tül perdelere, portatif koltuk minder ve örtülerinden mevsimlik kilimlere, çiçekli bitkilerden aksesuarlara şeker tadında, kullanışlı bir terasa kim hayır diyebilir ki? Ya da katlanır metal masa ve sandalyeden taburelere, renkli neon lambalardan şemsiyeliğe, renklendirilmiş kapılardan çatı sundurmasına, kapı önündeki bir keyif alanında geçirelecek zamana…

Romantik natürel mi?
Hem nostaljik, hem romantik ve bir de aynı zamanda natüralist nasıl mı olunur? Yanıtını çok uzaklarda aramayın, sadece fotoğraflara bakmanız yeterli. Böyle bir atmosferi ferforje, beyaz sandalyeler, beyaz keten örtüler, koton kılıflı yastıklar, hasır fenerler, sofra ürünleri mumlar, ham ahşaplar, terracotta saksılar ve bolca yeşil bitki ile elde edebilirsiniz. Ya da alanınız varsa, görsel olarak ferahlık hissi uyandıran rattan ya da hasır ferah bir kanepe, konforlu bir koltuk ve bir pufu da böyle bir stili uyarlamak için kullanabilirsiniz. 
Lene Bjerre Design.