Desenle tazelenin

Bu yıl nakış ve işleme yılı. Hegemonyasını ilan eden desenlerin kombin şifrelerini, renk uyumlarını ve bilmeniz gerekenleri göz ardı etmeden evinizi tazeleyin!
Desen seçimleri şahsi dekorasyon zevkinizin de bir yansıması olarak evinize kişilik kazandırır. Seçtiğiniz belli bir desenle öne çıkarmak istediğiniz rengi destekleyerek mevcut düzeni tamamlayabilirsiniz. Karmaşık desenler sizi  sıkıyorsa olabildiğince doğal ve açık renklere yönelebilirsiniz. Desenleri beyaz ve krem tonlarıyla kombinlemek hem  vurguyu güçlendirir, hem de renk dengesini sağlayarak gözünüzü yormaz.

Patchwork etkisi ve ekose
Desenlerle istediğiniz etkiyi vermek elinizde. Neşeli ve dinamik bir görünüm için farklı desenleri birlikte kullanarak bir patchwork etkisi yaratabilirsiniz. Üstelik bu tarz seramik karolar bu yıl çok popüler. Bunu maskülen ekoselerle dengeleyin.

Desen harmanları
Kır evi stilini yansıtan üç desen çiçek, çizgi ve ekoseyi burada olduğu gibi kırmızı ve krem renk temasıyla birlikte kullandığınızda gözünüz yorulmaz ve uyumu yakalarsınız, Laura Ashley.

Deseni vurgulayın
Mavi ve beyaz etnik motif desenlerini kontrast bir tonda yumuşak çiçeklilerle kombinlerseniz vurguyu artırırsınız, Thibaut Herringbone Wellsley koleksiyonu kumaşlar, Lot.

Çiçeklerin gücü adına
Yatak ve pencerelere dikkat çekmek için iri çiçekliler kullanın. Çiçek temasına vurguyu artırmak için yatak başı duvarında daha küçük çiçekli duvar kağıdı uygulanabilir, Pip Shabby Chic koleksiyonu, Evist.