Derinlikli ve yumuşak yeşil tonları

Yaşam alanları arasında renk geçişleri yaparken yeşil gibi bol seçenekli, yumuşak ve derinlikli tonlar kurgulayarak daha huzurlu mekanlar oluşturabilirsiniz. Bunun için size, yeşilin güzel tonlarını seçtik.

BİR TUTAM HUZUR Parlak zümrüt yeşilini yatak odasında açık sarı ile buluşturmayı düşünmediyseniz hemen deneyin. Yeşilin bu güçlü tonu, tatlı pastel sarılar ile buluştuğundan yumuşayarak rahatlatıcı bir atmosfere imza atıyor. Vurguyu artırmak için etnik mobilyalar, eskitme ahşaplar ve ve geometrik motifler kullanın. Oliva nevresim takımı, Yataş Bedding.

Yeşil sadece ilkbahara özgü bir renk mi? Renkleri mevsimlere göre kategorize etmek çok geride kaldı. Çağdaş akımlarda tasarımcılar, dekoratörler her rengi her dönemde kullanabiliyor, farklı renk kombinleriyle dikkat çekici atmosferler yaratabiliyor. Pek çok alt tonu olan ve yaşam alanlarına kazandırdığı huzurlu, iştah açıcı ve aydınlık etki sayesinde yeşil her mevsim en çok tercih edilen renklerden. 2018 sonbaharında hangi yeşiller moda derseniz liste, sakinlik sunan adaçayından mekanlara derinlik kazandırıan orman yeşiline, taze çim renginden ışıltılı zümrüt yeşiline kadar uzuyor. Size ilham verecek yeşil tonlarını seçtik ve neyle, nasıl kombinlemeli fikirlerinden yola çıkarak sezonda evler için neler var küçük bir alışveriş turu hazırladık.

H&M Home.
Ikea.
Mudo Concept.

BİR TUTAM İHTİŞAM Yeşilin bu derinlikli orman tonunu altın ve gümüş detaylarla birlikte kullandığınızda 2018 sonbahar ve kış aylarının öne çıkan sofistike ve şık tarzını da yansıtmış olursunuz. Özellikle doğayla bütünleşen malzemeler ve topraktan gelen aksesuar ve figürlerle kullanarak etkisini pekiştirin. 

BİR TUTAM DİNAMİZM Tatlı fıstık yeşili her ortamı canlandırmaya hazır. Krom mobilyalar, galvaniz aksesuarlar, minik çiçekliler, modernist formlarla, enerjisi yüksek ve içinde dinamiğinizi yitirmeyeceğiniz yaratıcı bir eve kavuşabilirsiniz. 

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL