depolarken stiliniz konuşsun
depolarken stiliniz konuşsun

Depolarken stiliniz konuşsun: 4 farklı stilde depolama örneği

Son güncelleme:

Bir evin en çok ihtiyacı olan bolca depolama birimi. Bu yüzden yaşam alanlarıyla bütünlük yakalayan seçeneklerle stilinizden ödün vermeyin.

Küçük ya da büyük her evin en çok ihtiyacı bol depolama alanı. Durum böyle olunca gelişigüzel alınmış kutular, etrafa dağılmış farklı sepetler, duvarda raflar, askılıklar gibi pek çok şey evin içinde dolaşır. Ama tüm bu ürünleri seçerken yaşam alanınızın ahengini bozmamaya ve tüm bu ürünlerin bir uyum içinde olmalarına dikkat ederek stilinizden de ödün vermeyin.

FRANSIZ HAVASI

Zarif havasıyla, feminen edasıyla Fransız stilinde mobilyalarınızı bir saray edasıyla seçin. Kırık beyaz lake bir şifoniyer, torna ayaklı komodinler, beyaz ferfoje oymalı raflar, ayna yüzeyli kutular… Hepsi size göre…

Doğtaş

YALIN RUSTİK

Ham ahşaptan vazgeçemeyenler, işte sizin stiliniz rustik. En yalın halinde masif ahşap dokulu ve ferfoje ayaklı raflar, askılıklar, çekmece sistemleri kullanın.

masifmobilya.com.tr

MODERN RETRO

Böyle bir stiliniz varsa her şey ayaklar üzerinde durmalı. Yani yere sıfır oturan seçeneklere elveda. Özellikle renkli laminat çekmeceler ve eskitme yüzeyli raf sistemleri bu stilin öncüleri.

vasculata.com

ROMANTİK KUZEYLİ

Kuzeyin o dingin ruhunu yansıtan düz hatlar, açık ahşap ve beyaz hakimiyetinde yola devam. Bunu yalın formlar ve pastel renklerle tamamlayın.

Elvarlı raf ve gardırop sistemleri Ikea.

HAZIRLAYAN: PELİN ÖZKUL