Depolamanın yalın halleri

Eşyalar çoğalıyor, onlar depoluyor!

Karmaşık yaşam alanlarını organize eden depolama elemanlarının kendisi de sade, basit ama fonksiyonel olursa iç mekanlar daha da düzenli görünebilir.

Basit bir merdiven formlu üniteyle battaniye ve yatak örtüsü gibi günlük kullandığınız eşyaları düzenli ve kompakt bir biçimde saklayabilirsiniz.

Yalın depolama üniteleri ile sade bir görünüm yaratabilmenin en büyük püf noklarından biri de, depolama üniteleri ile duvarı aynı renkte tercih etmektir.

RUSTİK-İSKANDİNAV Yatak odasına stil sahibi bir sıcaklıkla birlikte kusursuz bir düzen katmak için minimal depolama ve saklama ünitelerini barındıran bu stili tercih edebilirsiniz.

 

GİZLİ KAPAKLI Gizli bölmeleri değerlendiren, kendinden ayırıcılı modüller, alanı maksimum düzeyde değerlendirerek akıllı depolama imkanı sağlıyor. Cosso kendinden bölmeli çalışma masası, Kelebek.

MUTFAĞINIZ Küçükse çengelli kancalar, set arası ray çözümleri gibi düzenleyicilerden faydalanın. Sunersta mini mutfak, Ikea.

ÖZGÜRSÜN! İhtiyaçlarınız oranında ekleme ve çıkarma yapabileceğiniz modüler üniteler sayesinde her şey dört mevsim düzen içinde… Algot raf kombinasyonu, Ikea.

Ahşap plakaları birbirine sabitleyip üzerlerine kanca takarak anahtarların kaybolmamasını sağlayabilirsiniz. Lamoneta anahtarlık, lidyana.com

Hemnes dar komodin, Ikea.

SEPETLİ BAMBU MERDİVEN Kolaylıkla yapabileceğiniz bu merdiveni evinizde dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz gibi kendi yapabileceğiniz tel sepetleri üzerine yerleştirerek harika bir depolama alanına dönüştürebilirsiniz.

HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ DÖNÜŞTÜRME PROJELERİ VE FOTOĞRAFLAR BELÇİM SARIEYYÜPOĞLU