bardaklar üşümesin

Demlik ve fincanlarınızı örgü giysilerle kişiselleştirin

Son güncelleme:

Kış gelip de havalar soğuduğunda, evdeki eşyalarımızın da üşüdüğüne inanır mısınız? İşte öyle zamanlar için aklınızda bulunsun istedik…

Malzemeler ve yapılacaklar diye uzun uzun yazmaya gerek yok aslında. Çünkü çok basit. Birkaç çile yün, bir çift şiş ya da tığ işin özünde ihtiyacınız olan… Ama süslemeler ve birleştirmeler için duruma göre iğne, iplik, düğme ve kumaş parçalarına da gerek olabilir.

ÖRÜN, DİKİN VE GİYDİRİN

Yünlerin renkli olması tercihimiz ancak son karar sizin elbette. Evde beyaz kış konseptini tercih edenlerdenseniz krem tonlarını da kullanabilirsiniz. Örün, dikin ve giydirin! İster demliğe, ister fincana kimi zaman da bir mumluğa… Sabah çayınızı içerken, 5 çayında misafir ağırlarken, işe giderken, ders çalışırken günün her saatinde kullanın.

Porselen demliklerinizi, kahve bardaklarınızı ya da çay fincanlarınızı da kişisel kılmanın yolu var. İşte onlardan bazıları…

BUNLARI DA DENEYİN

Kütük mumlarınızın tutma kısımları için örgü kılıflar hazırlayabilirsiniz. Cam mumluklarınızı giydirmek içinse eski kazaklarınızın kollarını kullanabilirsiniz. Üzerini ise bir adet kuru yaprakla süsleyin.

Saksılarınızı süslemeniz için 23 harika yol