Dekore et, keyifle yaşa!

Turuncudan tarçına ve hatta mürdüme uzanan renk geçişleri, hafif başlayıp sert esen rüzgarlar, ağaç mırıltıları, yağmurun rahatlatan sesi… Sonbaharın sonunda, yaklaşan kışı da düşünerek dışarıdan içeriye ev yaşamının keyfini sürün.

Lexington

Yaratıcılığınızı konuşturun
Evinizin daha fazla sizi anlatması, sizin bir parçanız gibi göstermek, fikirlerinizi de dekorasyona katmak için artık beklemeyin. Aklınıza gelen şeylerin bir listesini hazırlayın ve en uygulanabilir olanlardan başlayın.
Size gelen kartpostallar, küçük hediye notları, kuruttuğunuz yapraklar hepsi duvarınızı süsleyebilir. Sadece tek renk ve modelde çerçevelere asın yeter.
Dökülen yaprakları sadece çerçevelemekle kalmayın. Patates baskı yerine yaprak baskı yapabilirsiniz. Bunun için farklı şekildeki yapraklardan en iri olanları iyice kurutun. Daha sonra bir yüzlerini renkli boyalara batırın ve beyaz kağıtlar üzerine yapıştırın. Boya kuruyunca çıkartın.
Yağmurlar çoktan başladı… Antrenin sürekli kirlenmemesi için en yakın manavdan boşalmış tahta sebze, meyve kasalarını alın. Bunların her birini farklı renkte boyayıp çizme ve ayakkabılar için etiketleyerek kapı önüne koyun.
Mevsime en yakışan renk ikililerinden biridir yeşil ve hardal. Koyu kahvelerle kır evi, biraz kırmızıyla yaklaşan yılbaşı ruhu, grilerle modern stiller yaratsa da, her koşulda içinizi ısıttığı kesin.

Tepe Home

Dekore edin!
Açık bej ve krem rengini, yanık kahve tonları ve altın rengi aksesuarlarla kullanmak dramatik bir dekorasyon yaratarak mevsim ruhunun altını çizer.
Dekorasyonun en eğlenceli kısmı ailece fikirleri paylaşmaktan geçiyor. Tüm aile birleşerek eski kazak, çoraplar, baba ceketi ve botlarla varsa bahçenize bir korkuluk hazırlayın ya da kuru dallardan ve bahçeden topladığınız çiçeklerden şık kapı çelenkleri hazırlayın.
Duvarlarda açık renkler tercih ediyorsanız önüne yerleştireceğiniz mobilyayla doğal bir odak noktası yaratmak için bu yılın favorilerinden olanı siyah ferforjeyi kullanın.
İlham almak için dergi karıştırmak ya da kitapçı gezmek dışında artık her şey bir tıkla parmağınızın altında. Sabah kahvaltısında ya da bir çay molasında internet sitelerinden fikir edinebilirsiniz:

Mudo Concept.