Değişiklik yapmadan önce ona sorun – Evim

Değişiklik yapmadan önce ona sorun

Dekorasyon, mobilya ve stil problemlerinizi gelin birlikte çözelim.

Evinizle ilgili aklınıza takılan sorular için Evim ev terapistine yazabilirsiniz. Sorularınız için:  [email protected]

Merhaba, Salonumu resimde gördüğünüz şekilde yerleştirdim. Ancak biraz hareket katmak istiyorum. Dekoratif tekstil ve aksesuar, renk ve desen alternatiflerim ne olabilir? Teşekkürler, Zeynep Duyar

Merhaba, Duvarları süsleyebilir ve dekoratif yastıklar, şık bir orta sehpa, sepetler, abajur ve lambaderle, hareket ve renk katabilirsiniz. Yastıkları kanepe ve koltuk renklerine kontrast olanlarla kombinleyin. Konsolun üstü dekoratif bir ayna için oldukça elverişli. İki kanepe arasında yüksek bir sehpada şık saksılarda çiçekler ve seramik ayaklı bir abajur kullanılabilir. Avizeyi daha hacimli bir seçenekle değiştirin. Bu mekanda doluluk hissi yaratır. Yemek bölümünün duvarına bir tablo uygun olur. Yine burada köşeye hacimli bir lambader iyi gider. Konsolun yan duvarı işlevsel bir raf ünitesi için uygun gibi.

  1. Merhabalar,
    Muftak duvarımda granit mermer görünümlü seramiğimi delmekten çekiniyorum. 120*60 cm olduğundan delik açarsak çatlar diye düşünüyorum. İkeada satılan siyah demir çubukları granit yüzeye monte etmem gerek. Çift taraflı bant denedim fakat ağırlığı kaldırmadı. Kullandığım çift tarafllı bant silikon yüzeyli ve yapı marketlerde satılanlardandı. Bu çubuk askılığı yapıştırmam/ duvara monte etmem için önerebileceğiniz bir yol var mı? Delsek çatlar mı yada kuvvetli bir yapıştırıcı var mı?
    teşekkürler,

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.