Değişiklik yapmadan önce ona sorun

Dekorasyon, mobilya ve stil problemlerinizi gelin birlikte çözelim.

Evinizle ilgili aklınıza takılan sorular için Evim ev terapistine yazabilirsiniz. Sorularınız için:  [email protected]

Merhaba, Evde kızım ile birlikte yaşıyoruz. Salonu yenilemek istiyorum. İşe mobilyaları değiştirmekle başlayacağım. Ancak doğru yerleşim planını oturtamadığımdan mobilya da alamıyorum. Önerinizi bekliyorum. Teşekkürler, Rüya Özkan.

Merhaba, Salon oldukça eğimli duvarlardan oluşuyor. Önce tüm pencere önündeki radyatör kajlarını iptal ederek alan kazanın. Yemek bölümü olduğu gibi kalabilir. L kanepenin durduğu duvarı kitaplık ve büfe
gibi bir üniteyle giydirebilirsiniz. İki kişi yaşıyorsanız L kanepe yerine bir üçlü, iki tekli ve bir puf gibi farklı modülasyon uygulanabilir. Bu, ortadaki gereksiz ve boş görünen alanı da bir ölçüde doldurur. Diğer pencere önüne bir berjer ve yüksek bir sehpa size şömine önünde keyifli bir dinlence köşesi yaratır. Zeminde farklı bir kilim ya da post kullanarak alanı bölebilirsiniz. Televizyon yerinde kalabilir, ama daha dekoratif raflı bir sistem kullanılabilir. Ayrıca ince uzun bir puf ekstra oturma alanı kazandırır. Ortaya geniş ve hacimli bir sehpa kullanın.