Değişiklik yapmadan önce ona sorun

Dekorasyon, mobilya ve stil problemlerinizi gelin birlikte çözelim.

Evinizle ilgili aklınıza takılan sorular için Evim ev terapistine yazabilirsiniz. Sorularınız için:  [email protected]

Merhaba, Salonumun dekorasyonunu yenilemek istiyorum. Yaklaşık 30 m2’lik güney cepheli ve çok aydınlık bir salonum var. Parkelerim koyu kiraz. Lacivert, boz rengi ve sıcak gri ile dekore edilen salonları çok beğeniyorum ama zamansız, sıcak ve samimi bir dekorasyon için görüşlerinizi rica ederim. Teşekkürler, Serpil Yoldaş.

Merhaba, Bu yıl pek çok boya markasının renk koleksiyonlarına sıcak ve zamansız tonlar hakim. Bunlardan ilham alabilirsiniz. Mesela
Jotun’un 2019 renk trendlerinden bal rengi ve sıcak toprak tonları gün ışığı ile buluşunca oldukça sıcak nüanslar yaratır. Duvara bu tonları uyguladığınızda da mobilyalar için lacivert ve boz rengi gibi tonları adapte edebilirsiniz. Ayrıca orta gri tonu da pek çok diğer renkle kombinlenerek sıcak atmosferler yaratır. Yanık turuncu, bakır ve tabayı yeşillerle kullanın. Ayrıca deri koltuk ve sandalyeler, ham ahşap, hasır malzemelerde sıcaklık katar. Zamansız bir stil istiyorsanız modern ve klasik parçaları birlikte kullanın. Eklektik, neo-modern ya da retro-modern stilleri deneyebilirsiniz.