Değişiklik yapmadan önce ona sorun

Dekorasyon, m obilya ve stil problemlerinizi gelin birlikte çözelim.

Evinizle ilgili aklınıza takılan sorular için Evim ev terapistine yazabilirsiniz. Sorularınız için:  [email protected]

Merhaba, Bahçe katında açık mutfaklı ve az ışık alan bir salonumuz var. Aydınlatma ve mobilyada değişiklik yapmak istiyoruz. Ne yapabileceğimiz konusunda görüşünüze ihtiyacımız var. Teşekkürler, Umut Odabaş.

Merhaba,

1. Burada asma tavan mekanı boğar. Bunun yerine tavan kenarlarından devam eden spot ya da LED ışık gizleyeceğiniz kartonpiyer bant öneririm. Dimmer ile kumanda ederek ışık yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz.

2. Mobilyaları değiştirebilirseniz televizyonu karşı duvara alın. Şimdi durduğu duvarın önüne ise L kanepe yerleştirin. Kolları raflı seçenekler çok kullanışlı. Böylece duvarı doldurmak, klima ve kaloriferi değiştirmek zorunda kalmazsınız. Kaloriferi dikey bir seçenekle değiştirin. Burada duvar boyunca uzanan bir dolap kullanılabilir. Kitaplığı büfenin durduğu bölüme organize edin. Kapının yanına asma raflı bir modül kullanın ve altına da bir puf yerleştirin.

3. Mevcut mobilyalarla televizyon duvarını kolon çıkmasından pencereye doğru doldurun. Diğer kısmı niş gibi kullanın. Kalorifer ve klimayı yukarı taşıyın. Bu duvarda yekpare uzun bir dolap şık durur.