Değişiklik yapmadan önce ona sorun – Evim

Değişiklik yapmadan önce ona sorun

Dekorasyon, mobilya ve stil problemlerinizi gelin birlikte çözelim.

Evinizle ilgili aklınıza takılan sorular için Evim ev terapistine yazabilirsiniz. Sorularınız için:  [email protected]

Merhaba, Yatak odamın rengi koyu ve açık denizci mavisi. Mobilyalarım da kır evi stilinde ve komple beyaz. Perde, halı rengi ve duvar süslemesi için neler önerebilirsiniz? Teşekkürler, Duygu Bekem.

Merhaba, Odaya mavi ve beyaz hakim. Bunu kırmak için farklı kombinler olabilir ama bu tamamen dekorasyon stilinize bağlı bir durum. Kır evi stili için iki seçenek sunabilirim:

1. İçinde kırmızı, sarı ve yeşil nüanslar barındıran modernist bir kuzeyli kır ev havası olabilir. Odayı çizgili, geometrik ve etnik motiflerle süsleyebilirsiniz.

2. Romantik kır evi havası için pastel pembe, sarı, yeşil ağırlıklı renk skalası ve gül, kuş, kelebek motifleri kullanılabilir. Yatak odası kişisel ve özel bir alan. Bu yüzden kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız o yönde seçimler yapmanızı tavsiye ederim

  1. Merhaba benim biraz yamuk ve bir o kadarda büyük 40 mkare kadar bir salonun var eşyalarımı seviyorum fakat bir türlü yerleştiremiyorum lütfen yardım edebilirmisiniz.???? Ayrıca yeni mobilya eklemeleri,çıkarımlarına ve boya rengi konusunda da önerilerinizi alabilirmiyim…lütfennn çok acillll…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.