Değişiklik yapmadan önce ona sorun

Dekorasyon, mobilya ve stil problemlerinizi gelin birlikte çözelim.

Evinizle ilgili aklınıza takılan sorular için Evim ev terapistine yazabilirsiniz. Sorularınız için: [email protected]

Merhaba, Salonda kanepe ve dört koltuklu bir takım var. Kanepe kendinden desenli, koltukların ikisi düz, ikisi çizgili kumaş. İki berjer daha ekleyeceğim. Salonu canlandırmak için ne renk kaplatabilirim? Sadece aksesuarla renklendirebilir miyim? Teşekkürler, Nuran Yücelen.

Merhaba, Salonu renklendirmek için çok uyumlu ve şık duran aksesuarı değiştirmek yerine, ekleyeceğiniz iki berjeri renkli kumaş kaplatın. Bordo veya koyu nefti yeşil fitilli ya da ipek kadife yapabilirsiniz. Ancak hangi kumaştan kaplatırsanız kaplatın benzer renklerde ve dokuda yastıklar yaptırın ve bunları diğer kanepe ve koltuklarda da kullanarak bütünlük sağlayın.

  1. Merhabalar,oturma odamı tümüyle değiştirmek istiyorum.neşeli ve pozitif mutlu bir aileyiz.misafirlerimizle ve ailemizle hoş vakitgeçirmeyi severiz.şuan kullandığımız mobilyalar babannemizden yadigar.lakin evin havasını değiştirmek için kapılardan başladık bismillah.bembeya kapılarımız var artık.öğleden sonra güneş direk evin içinde misafirimiz adeta.pencere kenarında afrika menekşelerim var.odanın köşesinde salon bitkileri yeşillik var.evde hayat var anlıcağınız…
    renkli ve mutlu kişiliğimizi koltuklardan tutun duvara perdeye kadar yansıtmak istiyoruz.ikeadanEktrop model 3lü 2’li uzanma koltuklu tekli tarzda yumuşacık içine gömülüp rahatça tv.seyredip şekerleme yapabileceğimiz sıcak sohbetlerin havada uçuştuğu bir mekan havasını pastel tonlarda uçuk mavi çiçekli kombine edebilirmisiniz.duvarları ne renk boyayalım alan dar ölçüler 4m-3.40 ebatlarında odamız.1m genişliğinde 3 kapı açılıyor odaya.eski tarzda sobalı evdi.biz tadilata başladık fikir ve düşüncelerinizi bekliyoruz.lütfen bana yardımcı olup yol gösterirseniz çok sevinirim.teşekkürler.size odamın resmini atmak isterdim ama nereden paylaşacağımı bilemedim.şaşırdımmm.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir