Değişiklik yapmadan önce ona sorun 12/13

Merhaba,
Banyomda değişiklik için görüşlerinize ihtiyacım var. Banyo küveti yerine duşakabin ve dolap koymak istiyorum. Dolap ve duş ünitesi dikdörtgen mi olmalı? Dolap beyaz olabilir ama hangi malzeme daha ekonomik ve estetik?
Teşekkür
ler, Elif Tura.
Merhaba,
Projenize göre 100×70 cm monoblok ve mümkünse mekanı bölmemek için saydan cam, yere sıfır bir duş teknesi kullanın. Bu alanda dolap oldukça sıkışık durur ve kapak açılımını da desteklemez. Duş alanı içine entegre 45×70 cm asma açık raf sistemi (cam kapaklı da olabilir) kullanarak depolama sorununu çözebilirsiniz. Neme dayanıklı bir malzeme tercih edin. MDFlam üzeri akrilik cilalı, PVC veya komple metal olabilir. Kapakta cam tercih edin.

Merhaba,
Koltuklarım sütlü kahve ve koyu kahve puanlı. Minderlerkoyu kahve, berjerleri kahve renkli çiçekli kumaş kapladım, aynı kumaştan fon perdem var. Duvarlarım ve halım ne renk olmalı?
Özlem Dizkent.

Merhaba,
Doğal ve yumuşak tonlar seçmişsiniz. Kahverengi paletin yumuşak renklerinden ancak siz duvarda yine de açık renkler tercih edin. Küf yeşili, açık yağ yeşili, açık gülkurusu veya pastel sarı tonları mekanı renklendirerek aydınlatır. Eğer tek duvarda renk patlaması istiyorsanız o zaman beyazve yeşil, kum beji ve sarı ya da balköpüğü ve çok açık gülkurusu ikililerini deneyebilirsiniz.

Merhaba,
Açık gri üzeri gri ve mor puanlı halım, açık gri parke zeminim var. Kanepe patlıcan moru. Berjer veya sallanan koltuk ve fon perde kullanmak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkürler, Remziye Orta.

Merhaba,
Eğer yumuşak ve romantik bir hava yaratmak istiyorsanız pembe, canlı ve pop bir salon istiyorsanız hardal sarı kullanın. Perde seçiminiz de buna göre yönlenecek. Pembe berjer seçtiyseniz perdede gri fon kullanarak halı ve zeminle bütünlük yaratın. Metalik aksesuarlarla destekleyerek odak noktaları oluşturun. Eğer sarıyı tercih ediyorsanız perde fonunu açık gri üzeri pop desenli ve bol renkli kullanın. Bu, stili destekler. Tül kullanacaksanız buz beyazı tercih edin.