Değişiklik yapmadan önce ona sorun 11/15

Dekorasyon, mobilya ve stil problemlerinizi gelin birlikte çözelim.

Merhaba,
Açık renkli yatak odamın perdelerini mint yeşili seçtim.Ama halıda kararsız kaldım. Derinlik katarken aydınlık olmasını daistiyorum, öneriniz nedir? Teşekkürler, Ezgi Çelik
.
Merhaba,
Düzyerine desenli seçeneklere yönelebilirsiniz. Eğer modern bir stilinizvarsa geometrik desenli ve 3D desenli olanlar derinlik de katar. Klasikstildeyse kabartma çiçekli olanlar olabilir. Ayrıca patchwork halılar damekanı canlandırır. Koyu tonlar yatak odasında rahatsız edici, açıktonlarsa solgun ve monoton durur.

Merhaba,
Salonda uzun zamandır siyah beyaz kullanıyorum. Ama biraz değişiklik iyi olacak gibi. Renklere karar veremiyorum, fikirlerinize ihtiyacım var. Teşekkürler, Tülay Önol Çimen.

Merhaba,
Aydınlık salonda dilediğiniz renkleri uygulayabilirsiniz. Ancak bir stil belirleyin. Bordo, yeşil ve lacivert renk teması salona canlılık vereceği gibi siyah ve beyazla da uyumlu durur. Televizyon dolabının alt kapaklarını bordo lake yapın. Bunu bordo rengin hakim olduğu açık zeminli kumaş sandalyelerle tamamlayın. Benzer etkiyi yastıklarla destekleyin. Tekstillere yeşil ve  laciverti dahil edin. Renkli sehpa ve aksesuarlar eklemeyi unutmayın. Ancak halıyı değiştirebiliyorsanız onu da  yenileyebilirsiniz.
Not: Döşeme desenli, yastıklar düz, çizgili ya da tam tersi olsun.

Merhaba,
Çizgili kumaştan ceviz mobilya ve televizyon ünitem var. Ünitenin arka duvarı bej taş desenli kağıt kaplı. Eve hakim olan ana renk deniz kabuğu tonu. Perde konusunda seçim yapamadım. Ne önerebilirsiniz? Teşekkürler, Ayşe Hanım.

Merhaba,
Eve hakim olan havayı biraz canlandırmak için daha koyu tonlamalarla kontrast yaratabilirsiniz. Hardal sarı, nefti yeşil ya da tatlı lacivert ve fuşya ikilisi uygun olabilir. Eğer modern bir tarzınız varsa gümüş ve parlak krom aksesuarla deneyin.