Değişiklik yapmadan önce ona sorun 05/16

Dekorasyon, mobilya ve stil problemlerinizi gelin birlikte çözelim. Yapmanız gereken bize yazmak.

Merhaba,
Yatak ve dolabım kahve tonunda klasik mobilyalar. Duvar ve parkeleri hangi renk seçmem gerektiği konusunda yardımlarınız rica ediyorum. Teşekkürler, Gülçin Ceylan.

Merhaba,
Sadece mobilyadan yola çıkarak renk önerisi vermek zor. Ancak genel olarak kahverengi mobilyalarla döşeli bir yatak odasında duvarları açık tonlarda boyamak en doğrusu. Çünkü böylece yatak tekstillerinde özgürce renk seçebilirsiniz. Duvar için tatlı bej, şampanya sarısı, küllü yeşil ya da gri tonları uygun. Bu durumda parkeleri de eğer mümkünse dolabınızın tonuna yakın kullanın.

Marshall.

Merhaba,
Bordo ve gri koltuk takımım ve ahşap bir televizyon ünitem var. Halı için önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler, Mehtap Onat.

Merhaba,
Aslında mekanın tamamını görmek çok daha doğru. Çünkü renklerin pek çok tonu var. Açık griyse, yine açık gri tonda ama içinde bir miktar bordo desenler olan bir halı seçebilirsiniz. Ancak koyu griyse içinde açık gri ya da küllü bej tonlarında desenler olan açık gül kurusu tonu seçebilirsiniz. Tek renk istiyorsanız yine küllü tonlara gidebilirsiniz.

Pierre Cardin.


Merhaba,
Mevcut avizemden memnun değilim. Avizeyi ayaklı lambadere çevirmek istiyorum, bu mümkün mü? Teşekkürler, Güldane Gostolupçe.

Merhaba,
Evet böyle bir uygulama yapılabilir. Ancak mevcut şekli yerine ters çevirmeniz gerekiyor. Ayrıca lambadere dönüştüğünde sarkan taşlı kısımlarını tamamen iptal edin. Ters çevirdiğinizde ışık topları da aşağıda bakacak. Ferforje ama düz bir ayakla kullanın. Tabi tüm bunlar için elektrikçiye danışmakta fayda var.