Değişiklik yapmadan önce ona sorun-05/12

S. Merhaba,Eski evimizde siyah deri koltuklar,beyaz ve siyah yemek takımı, çizgilihalı ve katlamalı perdeler var. Dahabüyük bir eve geçiyoruz ama siyahve beyazdan sıkıldım biraz renk kullanmakistiyorum. Ne renkler önerirsinizve ilave edeceğim koltuk hangikumaş ve renk olmalı?Teşekkürler, Gamze Yalçın.

C. Gamze Hanım merhaba,Siyah ve beyaz renklerle güzel biruyum yakalamışsınız. Ancak sert vezıt renkler olduğundan bir süre sonragöz yorgunluğu ve huzursuzluk verebilir.Daha yumuşak, pastel tonlarkullanırsanız mekanda sakin bir etkiyaratırsınız. Sarı tonları, retro, vintage,yerel ve etnik dekorasyon stillerimoda. Bu stillerden birini seçebilirsiniz.Mevcut koltuklara göre renk seçimisizi zorlar. Duvarda pastel mavi,turkuaz renklerine gidebilirsiniz.

S. Merhaba107.5 cm eninde, 557 cm uzunluğunda bir antrem var. Kapısının karşısı salon, ama kapıyaptırmadım. Koridorda iki kapı daha var ve arası vestiyer. Karşı duvarın başında bir kapıdaha var. Boş kısmı değerlendirmek istiyorum. Doğal taş kaplama ve ayna düşündüm.Ama nasıl yaptıracağım konusunda kararsız kaldığım.Teşekkür ederim, Dilek Kara.

C. Dilek Hanım merhaba,Koridorunuz için çözüm önerim duvardaki venge bantlar arasında Emprador doğal taşveya Limra kullanabilirsiniz. Elips formlu eskitme bir ayna ve yarım ayak dresuar kullanarakdüzenleyebilirsiniz. Zeminde balköpüğü rengi kısa tüylü bir halı şık durur.