Değişiklik yapmadan önce ona sorun-02/12

Hüray Bey Merhaba;İzmir, Dikili yeni bir ev yaptırıyoruz. Açıkmutfaklı bir salonum var ve mobilyalarımfuşya rengi. Zemin, duvar ve mutfakdolap renkleri konusunda bana yardımcıolabilirseniz çok sevinirim.Teşekkürler, Kevser Gürkaş.

Kevser Hanım Merhaba,Zemin parke seçiminde açık ya dabeyazlatılmış meşe kullanabilirsiniz. Duvarlaruçuk krem, uçuk pembe (Marsall Osmanlıgüllü lokum) veya kırık beyaz (Ral kodu:9016 mat) kullanabilirsiniz. Fuşya beyazüzerinde kendini daha iyi gösterir. Mutfakdolaplarında ise parlak krem ve cam kapakkombinasyonu olabilir. İddialı bir mutfak içinkoyu fuşya ve metal çerçeve önerebilirim.

Hüray Bey Merhaba;Ekte görselini yolladığım salon takımını yeni aldım.Ancak yemek odasıyla bütünlüğü sağlamaktazorlanıyorum. Kiracı olduğumuz için sabitdeğişiklikler yapamıyoruz. Duvar rengi, halı, perde,sehpa ve aksesuar seçimim nasıl olmalı? Modern,şık ve sıcak bir atmosfer istiyorum.Teşekkürler, Zehra Gencer

Zehra Hanım Merhaba,Perdeler bambu yeşili kullanılabilir. Masa rengindebir orta sehpa, altına kahve ve krem desenlibir halı, koyu kahve yastıklar tercih edebilirsiniz.Duvarda açık krem iyi gider. Kese kağıdı gibirenklerle ton geçişleri şık durur. Krom çerçeveli birayna hareket katar. Aksesuar için yine kahverengiseramik vazolar ve bolca çiçek ekleyebilirisiniz.Zeminde ki gri halıyı kaldırmanızı öneririm.