Değişiklik yapmadan önce ona sorun 01/16

Dekorasyon, mobilya ve stil problemlerinizi gelin birlikte çözelim.

Merhaba,
Yeni bir salon takımı satın aldık. Duvar rengine ve televizyonun arka duvarına karar veremedik. Parke, halı ve perde için de önerilerinizi bekliyoruz. Teşekkürler, Ebru Alkan.

Merhaba,
Modern retro bir stil seçmişsiniz. Açık ve pastel renkler olsa da seçimleriniz oldukça desenli. Bu yüzden oturma kısmında daha düz, belki kendinden desenli bir halı tercih edin. Ancak yemek bölümü renksiz kalmış bu kısımda aynı stilde ama daha renkli seçimler yapılabilir. Perdede gri fonda sarı tül, televizyon duvarındaysa doğal taş dokuları uygulanabilir. Ayrıca deri görünümlü kağıtlar da çok popüler.

Merhaba,
Giriş kapısının karşı duvarında fonksiyonel bir dresuar kullanmak istiyoruz. Asma tavandan dolayı dolap sıkıntı yaratır mı? Fikir verebilirseniz  çok sevinirim. Teşekkürler, Tuğçe Girgin.

Merhaba,
Yükseklikten dolayı olmasa da genişlikten dolayı sıkıntı yaşanabilir. Ancak eni dar ve çekmeceli seçenekler depolama ihtiyacınızı da karşılar.  Ayrıca çok yüksek olmadığı sürece yine dar enli camlı bir dolap da kullanılabilir.

Merhaba,
Büyük L bir salonum var ve halı almak istiyorum. Yemek bölümü, köşe oturma takımı, ayrıca bir koltuk takımı var. Halı için fikir verriseniz  sevinirim, Tülay Şahin.

Merhaba,
Her oturma biriminde bir halı olacak şekilde planlayın. Ancak ölçüleri oturma birimlerinin kapladığı alana göre seçmelisiniz. En büyük halıyı yemek alanında kullanın. Eğer iki oturma takımı yan yanaysa birinde, mümkünse ortaya gelende, aynı tarz ama yuvarlak ya da yolluk gibi  farklı bir form ya da desen kullanın.