Değişiklik yapmadan önce ona sorun-01/12

Merhaba;38 m2’lik salonumunmodern, rahatve aydınlık olmasınıistiyorum yenilemekistiyorum. Değiştirmeyeceğimtek şey Milas işi halım. Katlamalı perdelerinrengini değiştireceğim. Yemek odası mobilyalarıiçin bej ya da krem tonları. Zemindedüz renk halı istiyorum. Uygun olur mu?Ayrıca koltuklarımı sizce ne renk almalıyım?Teşekkürler, Havvagül Şahinbaş,/Ankara.

Havvagül Hanım merhaba;Salon için çözüm önerimizi aşağıda sunuyoruz.Yemek takımınızı açık krem yaparsanızhalıyı deve tüyü rengi kullanabilirsiniz.Ayrıca koltukların rengi de devetüyü olabilir.Böylece Milas halınızla da bütünlük yakalarsınız.Koltuğu krem rengi yastıklarla tamamlayabilirsiniz.Tekli koltuklarda halı deseniiçindeki kiremit rengini veya taba renginikullanabilirsiniz.

Hüray Bey merhaba;Sizden bir ricam olacak. Çok titizlenerekyaptırdığım televizyon ünitesinin fotoğrafınıekte yolluyorum. Sizin de göreceğinizgibi kulpları hiç beğenmedim. Değiştirmekistiyorum ama ne yapabilirim bilemiyorum.Ayrıca çiçekler nasıl duruyor?Manzaranın kapanmasını istemediğimiçin camın önüne yerleştirmedim. Doğrumu olmuş? Cevap verebilirseniz çok mutluolurum, Selma.

Selma Hanım merhaba;Ellerinize sağlık, güzel bir TV ünitesi yaptırmışsınız.Kulpların orantısı biraz büyük amadeğiştirecekseniz önceki delikleri kapatmakzor olabilir. Bronz renkli, ince ve küçükmodellere yönelebilirsiniz. Gülleri dahayüksek ve seramik bir vazoda sergilersenizdaha şık durur. Eğer sıradanlıktan sıkıldıysanızkuru dalları beyaz yağlı boya ile boyayarakkullanabilirsiniz. Önerim üniteninüst rafında gümüş veya beyaz çerçevelibir kaç fotoğraf kullanmanız. Ayrıca decoderiraf içine yerleştirmelisiniz.