Davetkar bir yatak odası için

Bedenimizi dinlendirdiğimiz yatak odaları, arındıran, rahatlatan detaylarlarla süsleniyor. İşte size sıcaklığı artırmanın yolları.

MODERN KIR EVİ Country stili her mevsim davetkar bir cazibeye sahip. Doğal ve zamansız bu stil sonbaharın ruhuna da çok yakışıyor. Karyola, şilte, yorgan, raf, raf ayağı, perde, yeşil kuplu vazo, cam vazo, çiçek, turuncu battaniye, yeşil bitki, saksı, lacivert ve yeşil kutu, Ikea. Duvar kağıdı, vinil zemin, bordür, radyo görünümlü kırmızı kutu, Koçtaş. Komodinler, hasır puf, yatak örtüsü, yastık kılıfı, kırlentler, battaniye, abajur, galvaniz vazo, galvaniz tel sepet, ahşap raf desteği, yeşil vazo, Mudo Concept. Terlikler, sabahlık, mor gömlek, Penti. Kırmızı kapaklı küp, çerçeve, nevresim takımı, ayna, Karaca Home. Fener, Paşabahçe. Kilimler, rulo haldeki battaniye, Crate&Barrel. Mini pembe mumluk, Porland.

AYAK UCUNA Hasır sandıklar hem fazlalıkları toplar, hem de dokusuyla içinde olduğu mekanı hemen ısıtır. Deri, yün ve peluş gibi aksesuarlarla daha sıcak bir görünüm alabilir.

VINTAGE MALZEMELER Galvaniz, stili tamamlayan en güzel malzemelerden. Sepet ve tepsilerle etkiyi pekiştirin. Tepsi, Mudo Concept. Demlik, muglar, Ikea. Yapay çiçek, Porland.

KOMODİN YERİNE Hasır bavul ve sandıkları komodin yerine kullanabilir içlerini de aynı zamanda eşya saklama amacıyla değerlendirebilirsiniz. Hasır sandık, saat, Mudo Concept. Su sümpülü sepet, Karaca Home. Terlik, Penti. Mug, Paşabahçe.

TEKSTİLLERE YER AÇIN Mevsimin desenlerini nevresim takımları ve yatak odası tekstillerine taşıyın. Romantik bir hava için pembe tonlarını tercih edebilirsiniz. Galvaniz saplı kutu, şifoniyer, vazo, yapay çiçekler, Mudo Concept. Çiçekli sepet, nevresim takımı, pembe battaniye, kuplu vazo, Karaca Home. Battaniye, Linens. Yastık, kilim, Ikea. Hasır sepet, Porland. Ayna, Koçtaş.

DİNLENİN Sallanan sandalye ile kendinizi şımartın. Yatak odanızda yeterli alanınız varsa kendinize bir okuma köşesi hazırlayın. Sallanan sandalye, gri yastıklar, Mudo Concept. Post, hasır sepet, Ikea. Mug, Paşabahçe. Ev ayakkabısı, Penti. Yatak örtüsü, Linens. Kroşe sepet, Karaca Home.

MAVİ-BEYAZ Yazdan sonbahara dönen mekanlarda açık renkler serinliği çağrıştırıyorsa tekstil ve ahşap aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz. Stiliniz kır evi ise bu iki renk temasına yatak odanızda yer açabilirsiniz. Komodin, galvaniz ayaklı servis, tepsi, yastık, Mudo Concept. Perde, kilim, Ikea. Şamdan, şişe, şekerlik, yastık kılıfları, kroşe sepet, Karaca Home. Ayaklı beyaz servis, Paşabahçe. Ahşap sepet, çiçekler, cam vazo, Porland.

HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ FOTOĞRAFLAR AHMET GÜL/PTS YAPIM ASİSTANI İBRAHİM GEZER