Daha süslü pencereler için

Evin dışarıya açılan yüzüdür pencereler. Birbirinden şık perdelerle örterken, farklı ve yaratıcı ipuçlarıyla güzelleştirerek de dekorasyona dahil ederiz onları.

Çıkartmalar yapıştırın Eğer pencereniz keyifli bir manzaraya bakıyorsa perde ile kapatmak yerine üzerine sadece dekoratif çıkartmalar, süsler yapıştırarak bırakabilirsiniz. Mahremiyet için keten tüller ideal.

topinteriror.com
elm-und-helm.de
woohome.com

Geleneksel severlere Sade bir atmosferi perdelerle hareketlendirebilir misiniz? Evet, bol büzgülü diktirdiğiniz iki kanat tülü, tek bir rustik üzerine asın ve pencerenin iki yanında toplayın. Yaratacağı efekt çok şık durur.

Bol dökümlü drapeler Drape perdeler çok güzel, ama fazla klasik olmak da istemiyorsunuz. Kalın perdeye kombin desenli kumaş pano yaptırıp perdelerin ortasına asmak evinizi farklılaştırır.

Bitkiler de giydirir Pencerelerin önünü irili ufaklı, uzunlu kısalı bir dizi saksı bitkisi, bodur çam ağaçları ile doldurarak süslemek de iyi fikir. Ayrıca pencerenin üstüne sabitleyeceğiniz birkaç kancaya asacağınız bitkiler camı da örter.

josefindahlberg.metromode.se
gardisette.jab.de
idolza.com

Işıklandır, çerçevele Yatağınız pencereye dayanıyorsa, ki küçük bir evde çok mümkün, pencereyi sarkıt çiçekler, ışıklarla çerçeveleyerek özgün bir yatak başı tasarlayın.

Gözü yormayan Japon sadeliği Bir pencereye ille de kalın drapeler, çift kat stor ve tüller ya da hem stor, hem de perde asmak gerekmiyor. Özellikle küçülen metrekarelerde tek rayda kaydırarak kullanılan Japon panel perdeler, pencereleri gözü yormadan giydiriyor.

Mutfakta perde oyunları Kır evi stili ya da geleneksel provans stili bir mutfakta, düz stor yerine tıpkı buradaki gibi püsküllü klasik bir perdeyi, sadece etek ve saçak kısmı kalacak şekilde kesin ve bildiğiniz askı kancalarına asın.