Çok tropik köşeler

Mevsim ısındıkça değişen sadece giysilerimiz olmuyor. Kabuk değiştiren evlere sıcak yüzlü stiller hakim oluyor.

FLAMİNGO YOLU!
Tropik iklimlerin en sevimli pembe kuşu flamingo bu yıl deseni olduğu kadar tatlı pembe tonuyla da ilham kaynağımız oluyor.

Westhampton koltuk, Delcatu. Thomnas raf ünitesi, Pjatteryd egzotik kuşlar resim, Ikea. Color Tutti masa lambası, beyaz tepsili sehpa, flamingo tablo, Koçtaş.  Desenli yolluk, pembe yastık, triko battaniye, sarı çerçeve, sarı  sepet, pembe balık mum, Zara Home. Sarı yastık, pembe çizgili yastık, mor ve yeşil bardaklar, Mudo Concept. Çiçekli büyük vazo, çiçekli mug, Marks&Spencer. Pirinç palmiye şamdan, H&M Home. Papağan cam biblo, pembe sepet, Porland. Duvarda: Rasch marka Barbara Becker serisi duvar kağıdı, HannaHome.

ETNIK KÖKLER: AFRİKANİZM
Sıcak iklim denilince ilk akla gelen kıta Afrika. Çöl iklimi sadece yaşantıları değil dokuları, materyalleri ve renkleriyle dekorasyonu da hakimiyeti altına alıyor.

Nixar sandalye, Sinva konsol, degrade cam mumluk, triko örtü, çerçeve, Mudo Concept. Poly puf, Evgör Mobilya. Şemsiye, cam fener, yuvarlak ahşap süs, ahşap vazo, büyük hasır sepet, fil: biblo, Yargıcı Homeworks. Pirinç tepsi, kahve kupası, fincan, Porland. Sedefli çerçeve, kiremit rengi yastık, Marks&Spencer. Leopar desenli cam vazo,  püsküllü sepet, Zara Home. Mısır tablo, bakır sarkıt, Koçtaş. Yapay bitkiler, hasır yolluk, Ikea. Duvarda: Renk Pınarı Kartelası/ K167-Duman gri, DYO.

SERİN VE BÜYÜK DENİZ: OKYANUS
Koyu yeşillerden, açık maviliklere kadar uzanan binbir tonuyla ilk bakışta serinleten, ama bir o kadar da derinlik kazandıran renkler bütünü.

Dutcha rattan berjer, Dijon oturma seti pufu, yaprak pano, Fishy bar taburesi, Amazon mavi yastık, yeşil büyük vazo, turkuaz triko örtü, emaye bardak, Mudo Concept. Linden keten minder, yünlü örtü, Crate&Barrel. Balık cam biblo, Season tabaklar, fincan, sepet, cam şişeler, vazo, Porland. Botanik desenli yastık, H&M Home. Kanvas tablo, koton kilimler, Koçtaş. Yapay bitkiler, Ikea. Duvarda: İç Cephe Renk Kartelası- Akvaryum/6767 ve Renk Pınarı Kartelası/Y109- Orman yeşili, DYO.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR ENGİN YILDIZ YAPIM ASİSTANI EZGİ AĞGÜL/ALİ TEPEYURT