Çerçeve asmanın yolları

Yağlıboya tablolardan film afişlerine, aile fotoğraflarından mimari eskizlere herşeyi çerçeveleyip asmanın, sergilemenin pek çok yolu var.

Fon
Çerçeveleri odak noktası kılmanın yollarından biri onlar için doğru bir fon oluşturmaktan geçiyor. Mesela beyaz çerçeveler için mercan rengi duvar boyası ideal bir tercih olabilir. Marshall.


Televizyon ünitesinde?

Televizyonu da bir çerçeve gibi kabul etmek mümkün. TV’yi baz alarak aynı ebattaki çerçeveleri ona hizalayarak ve diğer farklı ebattaki çerçeveleri de aynı plan içinde dengeli bir şekilde asarak bir bütün yaratmak mümkün. Pergo.

Benzer stiller
Benzerstildeki çerçeveleri aynı planda kullanarak etkili bir görünümyaratmanız mümkün. Örneğin Barok stil,  Fransız stili gibi… Fortuny İnteriors.

Yaratıcı şıklık
Alçı, strafor gibi malzemelerle çerçeveler için yaratıcı oyunlar yapabilirsiniz. Özellikle yemek odasında aile fotoğraflarını sergilemenin ilgi çekici bir yolu olabilir.

Yatak başına
Çerçeveleri blok halinde asarak yatak başında başlık gibi de kullanabilirsiniz. Dikkat çekici bir köşe olacağına  şüphe yok! Nisque Properties/Istanbul