Bulaşık makinesi ile bulaşık derdiniz kalmasın

Bulaşık makinesi seçerken göz önünde bulundurmanız gerekenler

Tam dolmadan çalıştıramama, kirli çıkan tabaklar, uzun süren yıkama süreleri… Doğru fonksiyonları seçtiğinizde son model bulaşık makineleri tüm bu sorunları çözüyor.

3. çekmece 12+2 kişilik yıkama kapasitesine sahip. VarioDrawer adlı 3. çekmecesi, kullanım alanını artırıyor. Intensive Zone opsiyonu ise, alt sepette su basıncını artırarak kirli tencere ve tavaları, üst sepette bardak ve tabakları bir arada yıkamaya imkân veriyor. SMS68N80TR, Bosch.

YENİ NESİL BULAŞIK MAKİNELERİ
1. Yerleştirmek daha kolay. Ayrı çatalbıçak sepetleri, katlanabilir teller, yükseltilebilen ya da çıkartılabilen üst sepet bulaşıkları yerleştirirken işinizi kolaylaştırıyor.

2. Hafif kirli bulaşıkları 30 dakika içinde, dolu bir makineyi ise bir saatten az sürede yıkamak artık mümkün.

3. Yeni bulaşık makinelerinde kurutma sistemi geliştirildi. Bu özellik sayesinde ekstra bir kurulama sağlanırken, yıkama bittiğinde makinenin kapağı otomatik olarak açılabiliyor.

4. Yeni model bulaşık makinelerinde bulaşıklarınızı yarı dolu da yıkalabiliyorsunuz. Bu özellik daha az
enerji kullanmanızı sağlıyor.

5. Akıllı bulaşık makineleri içindeki yükün ağırlığını ve kirlilik seviyesini algılayabiliyor. Böylece yıkama
programını da ona göre seçiyor.

Programı seçiyor
Kirlilik derecesini otomatik tespit edip en uygun yıkama programına karar veriyor. Az kirlileri 30 dakikada yıkayarak zaman ve enerji tasarrufu sağlıyor. Bulaşıkların kirlilik derecesini tespit ediyor. BM 9009, Beko.

Camlara koruma
Bardak koruma teknolojisiyle su sertlik derecesini en uygun seviyede sabitleyerek cam bulaşıklarınızı koruma altına alıyor. Kaydırılabilen sepetler, ayarlanabilen sepetler kolaylık sağlıyor. GDF 6501, Grundig.

Kendini temizliyor
Kendi Kendini Temizleyen Filtre özelliği filtrede biriken kirleri % 80 azaltıyor. Bu teknolojiyle bulaşık makinesi kokusunu unutabilir, filtre temizliğine daha az zaman ayırabilirsiniz. 63101 I, Arçelik.