Bu hangi renk?

Erkeksi kobalt
Aktif, modern yaşam tarzı olan ya da genç bir aileyseniz ana yaşam alanınızı yemek yemek, televizyon seyretmek, okumak, çalışmak ya da arkadaş sohbetleri gibi birden fazla amaç için kullanıyorsunuz demektir. Atmosferi, modern ve dinamik etkisini kaybetmeden görsel açıdan ısıtmak için yoğun kobalt maviyi parlak sarı tonuyla eşleştirebilirsiniz.
• En iyi nerede gider? Yemek odası ve salon.
Geceyarısı 4408, Marshall.
Ikea.

Romantik leylak
Morun en açık tonu leylak rengini duvar kağıdı ve yastık, örtü gibi sınırlı alanlara uyguladığınızda çok daha etkili bir romantizm uygulamış olursunuz. Açık bej veya krem gibi tonu destekleyen renklerse sofistike havayı pekiştirir,
• En iyi nerede gider? Yatak odası, salon, oturma odası.
Leylak 4001, Filli Boya.
Laura Ashley.

Okyanus mavi
Yaz aylarının popüler rengi artık her dönem uygulayacağınız renkler arasına girdi. Özellikle küf yeşili, sarı ve koyu bejle tercih edilen renk etnik ya da Akdenizli stillerde kullanıldığından daha etkili. Ikat desenler ve Osmanlı motifleriyle ağırbaşlı, pop ve stilze desenlerle neşeli olabilirsiniz.
•En iyi nerede gider? Balkon, salon, çocuk odası, banyo.
Derin Mavi, Marshall.
YKM.

Tatlı yavruağzı
Seksen ve doksanların favori rengi yavruağzı yeniden sahnede. Rengin monotonluğunu parlak kumaşlar ve yansımalı yüzeylerle kırmayı deneyin. Ceviz veya maun gibi koyu cilalı mobilyalar rengi öne çıkartarak çağdaş ama klasik detayları vurgular.
• En iyi nerede gider? Genç kız odası, yatak odası, banyo.
Renk Pınarı J090, DYO.
Laura Ashley.