Bu 2 ürünün farkı ne?

Baktığınızda ne kadar da aynı gözüküyorlar değil mi? Tıpkı bu seçtiğimiz ürünler gibi “aynıymış gibi” duran pek çok ürün aslında ne kadar da farklı…

LATEKS BOYA Lateks boya da su bazlıdır, ancak farklı bir lateks reçine ile yapılır. Bu boya ile duvarlarınızı rahatlıkla boyayabilirsiniz.

AKRİLİK BOYA Akrilik boya su bazlıdır ve yapımında lateks reçine kullanılır. Ahşap boyamada kullanılan bu boyalar küçük ambalajlarda satışa sunulur.

RATTAN Rattan bahçe mobilyalarında kullanılan sert bir bitkidir. Bitkinin iç lifleri ise dokuma parçaları yapmak için kullanılabilir.

HASIR Hasır genellikle sandalye ve sepetlerde kullanılan bir örgü tarzıdır aslında. Bambu, saz gibi doğal ya da plastik gibi sentetik malzemelere uygulanabilir.

BLENDER Blender’ı katı meyve ve sebzeleri doğramak ve karıştırmak için kullanabilirsiniz. Meyvelerle smoothie gibi içecekler yapabilirsiniz. Ayrıca, sos ve çorbaları karıştırırken de kullanım kolaylığı sunar.

MEYVE SIKACAĞI Meyve sıkacağı, katı meyve ve sebzeleri sıkarak suyunu ayrıştırmanıza yarar, böylece posasından ayrılmış sağlıklı meyve ve sebze suları elde edebilirsiniz.

SEAGRASS HALI Seagrass halıda kullanılan lifler bataklıkta yetişir. Dokusu ince ve hasır örgü gibidir. Kullanıldıkça hakiye dönüşen hafif yeşil bir tonu vardır. Boyanamaz.

SİSAL HALI Sisal halıda kullanılan lifler çölde yetişen agave bitkisinden gelir. İnce ve gözeneklidir. Suyu emer ve boyanabilir.