boya-ile-değişim

Boya ile evde yapılabilecek 10 eğlenceli değişim

Boya ile evde yapılabilecek değişimler nelerdir? Boya, fırça, rulo ve stencille, belki birkaç saat belki de bir hafta sonunu ayırarak, yaşam alanlarında eğlenceli değişimlere imza atmaya devam ediyoruz. Bize katılır mısınız?

RENGİ TEKRARLAYIN

Kapı, pencere söveleri ile komodin ve karyola gibi odanızdaki ahşap detayları tek renge boyamaya ne dersiniz? Örneğin bebe mavisi yatak odanıza yazın serinliğini taşır.

TEPSİNİZE YENİ GÖRÜNÜM

boya ile evde yapılabilecek değişimler
overbeckandfriends.de

Metal ya da hasır tepsinizin renginden mi sıkıldınız, kolayı var. Sprey boya ile kısa bir sürede onu bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz?

ESKİ AHŞAP SANDALYELER

Eski ahşap sandalyenizi zımparaladıktan sonra istediğiniz herhangi bir renge boyayın. 2 kat boya ve 1 kat vernikten sonra kavuştuğu görünüme bayılacaksınız.

GÖKKUŞAĞI TADINDA BİR MUTFAK

boya ile evde yapılabilecek değişimler

Pastelin en güzel tonlarıyla mutfakta harika bir görünüme sahip olabilirsiniz. Duvarları maskeleme bandıyla işaretleyerek istediğiniz renklerde geometrik olarak boyayın. Aynı renkleri mutfak dolaplarında da kullanarak güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.

DUVARDA ÇITA UYGULAMASI

Yatak başınızı özel kılmak için bu alana baklava deseninde bir çıta uygulaması yapıp onları duvarınızla aynı renge boyayarak üç boyutlu bir görünüm elde edebilirsiniz.

ZEMİNDE STENCİL ETKİSİ

boya ile evde yapılabilecek değişimler

Koridorunuzdaki seramik zemini stencil ile boyayarak ona çini görüntüsü kazandırmak oldukça kolay. Biraz zamanınızı alabilir ama ortaya çıkacak sonuç için bu zamanı harcamaya değer.

ŞAMDAN BOYANIR!

Renkli yaz sofralarında kullanmak için şamdanları canlı renklerde boyamaya ne dersiniz.

ÇOCUK ODASINA HAREKET LAZIM

boya ile evde yapılabilecek değişimler

Çocuğunuzun odasında stencil ile duvarı renklendirmek enerji dola bir ortam yaratmanızı sağlayabilir. Ayrıca bu uygulamayı onunla birlikte yaparak çocuğunuzun renklerin gücünü keşfetmesine de katkıda bulunabilirsiniz.

BAMBU DOLABA PEMBE YAKIŞIR

riceteria.com.tr

Bambu raflı dolabınızı mutfağınızda kullanmaya karar verdiniz ama doğal görünümünden sıkıldınız mı? İşlem çok basit; bir kutu boya ve bir fırça onu kısa sürede bambaşka bir görünüme kavuşturmanıza yeter de artar bile.

SERAMİKLERİ YENİLEYELİM

boya ile evde yapılabilecek değişimler
overbeckandfriends.de

Mutfaktaki tezgah arası seramiklerini yenilemenin en kolay yolu onları boyamaktan geçiyor. Üstelik hemen uygun maliyetli hem de ortalık çok fazla kirlenmiyor.

Boya ile evde yapılabilecek değişimler ile ilgili daha fazla öneriye aşağıdaki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz.

Boyamayı hiç düşünmediğiniz ve mutlaka denemeniz gereken 13 nokta

Küçük banyolar için en iyi 18 boya rengi

Boyalı taş süslemeleri ile evinizi süsleyin

https://www.evimdergisi.com.tr/boyali-tas-suslemeleri-ile-evinizi-susleyin/