Birlikte çalışma keyfi

Evde bir odayı işiniz ve hobiniz için düzenlerken çocuğunuzu da unutmayın. Ona ayıracağınız küçük bir alan her ikinizi de çalışırken mutlu edecektir.

1. Çok yönlü düşünün. Hobiniz aynı zamanda işinizse evde bir odayı buna ayırırken çok yönlü düşünerek hem kitaplık hem depolama hem de çocuğunuz için küçük alanlar, köşeler düzenleyebilirsiniz.
Ekby Jarpen beyaz raflar, Ekby Gallo raf askıları, Tjena sarı kutular, Tjena dosyalık, Algot tel sepetler, renkli defterler, boya kalemleri, ataş ve kağıtlar, İkea. Triangle kilim, saksılı yapay çiçek, Mudo Concept. Kırmızı kova, Crate&Barrel.


2. Kavanozluyoruz!
Düğme, iplik, kurdele gibi küçük veya artık malzemeleri unutmamak, kaybetmemek ve hep göz önünde tutmak için cam kavanozlarda saklamak iyi fikir.
Burken kavanozlar, İkea.

3. Pratik olun! Çalışma alanında duvarları açık raflarla geçmek her şeye kolayca ulaşmak için doğru bir uygulama. Ancak malzemelerinizi klasifike etmek ve gruplara ayırmak için küçük tel sepetleri hemen çalışma masasının yan duvarına sabitleyerek pratik bir depolama alanı oluşturabilirsiniz.
Renkli hasır sepetler, Koçtaş. Renkli kağıtlar, İkea.

4. Çalışırken ayırın. Çocuğunuzla aynı mekanda çalışmak çok keyifli. Ama ona kendine ait bir alanı olduğunu ve çalışırken dikkatli olmayı anlatmak için neşeli bir panel perde ile bölebilirsiniz.
Vitaminer separatör, Grundtal havluluk, Kritter çocuk masası, Fargglad çocuk sandalyesi, Kusiner sayılı kutu seti, oyuncak bebekler, Mula abaküs, tahta oyuncaklar, İkea. Sevimli canavar ledli ve şarjlı masa lambası, saklama kutuları, Koçtaş.

5. Doğru ışık! Verimli bir çalışma için masanızı eğer mümkünse pencereden gelen ışığı arkadan ya da yandan alacak şekilde yerleştirin. Böylece gün ışığından maksimum yararlanırsınız.
Gia sandalye, Mudo Concept. Nipen masası ayağı, Hissmon masası tablası, Myskmara panel perde, boya, kalem ve defterler, İkea. Kırmızı masa lambası, Koçtaş. Turuncu bardak, Tepe Home. Triko örtü, Zara Home.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR İBRAHİM ÖZBUNAR YAPIM ASİSTANI İDİL BARIM