Biriken “Evim”leri ne yapmalı?

Bir Evim fanatiğiyseniz ve evdeki Evim’lerin sayısı giderek artıyorsa Evim kadar renkli, yaratıcı ve pratik çözümlerimizden ilham alabilirsiniz.

Kasada
Eski ahşap kasayı Evim’le süsleyebilirsiniz.
Kasa yenileme, Wood Point Etiler. Su bazlı boyalar, Cadence Art&Hobby Paints. Kanepe, puf, tepsi, mug, Tepe Home. Halı, yeşil throw, perde, Ikea. Baklava motifli şal, kar taneli yastıklar, Sarev. Tablo, sarı seramik şişeler, Mudo Concept.


Heykelsi

Dergilerinizi pleksi bir ünitede sergilemeye ne dersiniz? Üstelik bu pleksi üniteyi yan sehpa olarak da kullanabilirsiniz.

Klasörlerde
Dergilerinizi kitaplığınızda sakla mak için klasörler kulla na bilirsiniz. Klasörleri dilerseniz yıl ve sayılarına göre etiketleyebilirsiniz.
Raf sistemi, koltuk, kapaklı kutular, gri throw, vazo, mug, elma, yeşil yuvarlak seramik obje, çiçek aranjmanı, yeşil mumluklar, Tepe Home. Beyaz çerçeve, beyaz dekoratif obje, anahtar formlu obje, Linens. Örgü ve ekose yastık, Sarev.  Kalpli yastık, eskitme çerçeve, hasır sepet, hasır kapaklı sepet, tığ işi yastık, Mudo Concept. Mumlar, halı, kahve throw, perdeler, aydınlatma, Ikea.

Duvarda
Dergileri askılı sepetlerde saklayabilirsiniz. Okuma köşesinde dekoratif olarak da şık bir köşe oluşturmanızı sağlayabilir.
Koltuk, yeşil yastık, sepet, kutular, Tepe Home. Perde, English Home. Askı, Mudo concept. Halı, Ikea. Mug, Linens.